En İyi Android Strateji Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android platformunda kategorilerin en popüler ücretsiz beş oyunlarını sizlere tanıtıp oyunlar hakkında bilgiler veriyoruz. Bu yazımızda ise android strateji oyunları hakkında oyunları tanıtıp bilgiler aktaracağız.
Strateji oyununda geçtiğimiz aylarda popüler olan Flappy Bird’ü bilmeyen yoktur herkezi sinir eden oyunun popülerliği azalınca yerine bir çok oyun çıktı fakat son dönemlerin en popüler ve sinir bozucu oyunu “aa” bu oyunu ekibimiz incelemişti. Android kategori inceleme serimiz devam ediyor. Sırada android strateji oyunları var.

Android Strateji Oyunları

aa

aa

Oyunun amacı bir dönen merkez ve o merkeze bağlı bir çubuk mevcut, çubuk uçlarında küçük ufak toplar bağlı. Bizim amacımı o merkez dönerken bizdeki top sayısını dokunarak merkeze yollamak ve yeni bir çubuklu top oluşturmak tabi bunu dip dibe yaparak diğer toplarada yer bırakmak lazım. Eğer diğer çubuğa çarparsanız yanıyorsunuz.

En yüksek aa Rekorları

ff

ff

General Adaptive Apps tarafından çıkarılan android strateji oyunları kategorisindeki ikinci oyunumuz ff. Bu oyun aa oyununun tam tersi diyebiliriz. Oyunun amacı yine dönen merkez fakat bu sefer çubuklar yerleştirilmiş sabit dönüyor fakat topları biz çubuklara takıyoruz. Mantığı bu şekilde general adaptive apps tarafından çıkarılan diğer ilginç oyunlar bu konsept üzerine yapılmış.

facebook müşteri hizmetleri

Sinir Eden Oyun ff İncelemesi

Daire Oyunu

daire oyunu

Bu oyun ise android strateji oyunları kategorisindeki popüler üçüncü oyun. Bu oyunun içeriği yani oyunun amacı dönen daireye yine top fırlatıyoruz topları birbirine değdirmeden yan yana dizmek. Oyundaki bazı bonuslar şöyle kırmızı top dairedeki topları yok etmek için kullanılıyor, mavi toplar ise hızlanan dönen çarkı yavaşlatmada yarıyor.

Clash of Clans

clash

Bu oyun hem savaş hem de android strateji oyunları kategorine geçiyor. Oyundaki asıl amaç köyünü oluşturup köyünü savun asker eğit tarzında bir oyun fakat oyuna ekstra olarak online olarak oynanma özelliği konulunca en popüler oyunlardan biri olmuş oluyor. Clash of Clans yaklaşık 12 milyon kişi tarafından oynanmış

Clash of Clans Hileleri

th

TH

Android strateji oyunları kategorili incelememizin en popüler beşinci oyunu ise yine General Adaptive Apps yapımı olan sinir bozucu serisinden th oyunu. Bu oyunda ise ekranın en üstünde orta boyda bir top var ve biz orta kısımda hareketli olan küçük topların arasından dokunarak bizdeki küçük topları orta boy olan topları birleştirerek oyunda level geçiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir