En İyi Android Uçak Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android platformunda binlerce oyun bulunuyor. Sizler için birçok oyun serisi yapmıştık. Şimdi ise en iyi android uçak oyunları adlı derlememizi yaptık. Android platformunda binlerce uygulama olduğu gibi bir sürü de uçak oyunu bulunuyor. Fakat bazıları o kadar eğlenceli iken bazı oyunlar ise basit ve sıkıcı olabiliyor. Son zamanlarda oyun geliştiriciliği artmış olsada her zaman sağlam oyunlar çıkamayabiliyor. Sizler için hem tabletlerinizde hemde akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi android uçak oyunları listemizi hazırladık.

Infiniye Flight

Tıpkı Extreme Landings isimli oyuna benzeyen uçak simülatörü Infinite Flight, çok sayıda uçak modeli ile beğenilen oyunlardan bir tanesi. Ayrıca en iyi android uçak oyunları listemize girmesinin bir diğer sebebi ise oyun genel grafik açısından oldukça iyi ve başarılı. Oyun android 4.0 sürümü ve üstü cihazlarda çalışıyor ve Google play üzerinde şuan için ücretli bulunuyor. Güzel bir uçak simülatörü arıyorsanız bu oyun tam da size göre diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Fighterwing 2

Android 2.3 ve üstü cihazlarda rahat bir şekilde çalışan bu cihaz grafik açısından oldukça başarılı ve üst seviye diyebiliriz. Oyunda çoklu oyuncu desteği var ve online bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Onlarca savaş uçağı modeli bulunuyor ve aldığınız uçakları oyun marketi sayesinde geliştirebiliyorsunuz. Ve bunun gibi bir sürü özelliği bulunan Fighterwing 2, en iyi android uçak oyunları listemizde yerini rahat bir şekilde aldı diyebiliriz.

Air Navy Fighters

Uçak modeli az olan bu oyun grafik açısından da fazla gelişmiş diyemeyiz. Fakat oyun içeriği oldukça eğlenceli ve Android 2.2 üzeri cihazlarınızda rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Ayrıca oyun genel anlamda düşük olduğundan giriş seviyesi akıllı telefonlarda oynayabilirsiniz.

Extreme Landings

Android 4.0 sürüm ve üstü cihazlarda oynayabileceğiniz uçak oyunu, en iyi simülatör oyunlarından biri diyebiliriz. Ayrıca uçak sürerken o hissiyatı sizlere aktarabilen ve grafik açısından da başarılı nadir oyunlardan bir tanesidir. Oldukça fazla uçak seçeneği ile kullanıcıların beğenisini alan oyunlardan biri diyebiliriz. Bu oyun ile beraber en iyi android uçak oyunları konumuzuda noktalıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir