En İyi Android Yarış Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon kullanıcıların en büyük eğlencesinden biri olan oyun’u bildiğiniz üzere Google Play üzerinden indirebiliyorsunuz. Fakat google play üzerinde bir çok oyun olmasına ragmen bir o kadarda çöp oyun var diyebiliriz. Sizlere yarış severler için son dönemde popüler olan ve yeni çıkan yarış oyunlarından bahsedeceğim. Android yarış oyunları adlı konumda bazı oyunları tanıtıp sizlere fikir vermiş olacağız. Bununla ilgili seri yazılarımız devam edecek bundan önce android savaş oyunları adlı konuda savaş oyunlarından bahsedip bazı oyunları tanıtmıştık. Bu yazımızda ise android yarış oyunlarını tanıtacağız.

En Popüler Android Yarış Oyunları

1.Traffic Racer

Traficpng

Android yarış oyunları konumun ilk sırasında Traffic Racer ile başlayalım. Yaklaşık 3 milyon kişi tarafından indirilmiş. Oyun geliştirici hakkında bilgi verecek olursak Soner Kara adlı türk vatandaşı tarafından yapılan bu oyun ilk çıktığında oldukça kısıtlı ve görsel kalitesi kötü bir oyundu fakat zaman geçtikçe geliştirici boş durmamış ve oyunun görsel grafik açısından oldukça geliştirmiş diyebiliriz. Oyunun oynayış içine biraz bakarsak araba çeşitlilik bakımından oldukça fazla ve araba modellenmesi oldukça aynı diyebiliriz. Her araba için jant ve renk satın alarak görsel açıdan değiştirilebiliyor. Ayrıca para sisteminde reklam izleyerek 500 oyun parası kazanabiliyorsunuz. Arabalarda bazı modifiyeler yaparak hız, manevra, fren gibi özellikleri arttırabiliyor. Oyunda dört farklı mekan geçiyor bunlar çöl, şehirdışı, karlı, gece. Yarış esnasında arabaların yanından yakın makas atarak ekstra para kazanabiliyorsunuz. Android Yarış Oyunları listemizin ilk oyununu bu şekilde tanıttık sizde yarışmak istiyorsanız buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

2.Hill Climb Racing

hillCLİMB

facebook müşteri hizmetleri

Android yarış oyunları adlı konumuzun ikinci oyunu hill climb racing. Bu oyun özellikle android yarış oyunları severler için oyun içi çeşitlilik açısından oldukça zengin. Oyunun oynayış tuşlarında bir gaz ve bir fren var. Oyunda çok sayıda yol ve araba mevcut ayrıca her arabanın motor, süspansiyon, teker, benzin gibi özellikleri arttırılarak dahada güçlendirilebiliyor. Oyunun kontrolü bir o kadar kolay olsana bazı yollarda oldukça zorlaşabiliyor. Oyunun ana amacı bölümlerde altın toplayarak güçlü arabaları almak diyebilirim. İyi grafik ve fizik motoru kullanışmış. Oyun içi ayarlarda grafikleri düşürebilir veya yükseltebilirsiniz. Bu oyunu indirmek için buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

3.Dr. Driving

DR

Sıradaki oyunumuz android yarış oyunları konumuzda üçüncü sıraya uygun olarak görüyorum. Bu oyunda en çok sevilen özelliklerden biri arkadaşlarınızla yarış yapabilme özelliği buda demek oluyorki çevrimiçi oynayabilme. Oyunun grafiklerini şahsen beğenmesemde android yarış oyunları kategorisinde oldukça popüler diyebilirim. Oyunun içine bakacak olursak oyunda drift, park etme, zamana karşı, serbest gezinti gibi modlara sahip. Araba çeşitliliği ise 10 civarı araba var diyebilirim. Oyunun oynama bakımından iki çeşit kontrol var birincisi direksiyon, gaz ve fren ikincisi ise gaz, fren ve sag-sol dönüşler için telefonu oynatmanız yeterli oluyor (ivme özelliği).

4.City Driving

City

Android yarış oyunları konumuzda sıradaki oyun hakkında pek bilgim yok fakat sizler için araştırdım ve bazı notlarımı paylaşayım. Bu oyunun özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz. Oyun içi gezinebilme, sürekli akan trafik, istasyon bulunması, çeşitli hava koşulları, araç içi kamera, ivme veya direksiyon ile sürüş, bu oyunda çok puan kazanmak için yapılması gerekenlerin başı şehirde uzunca bir vakit araba sürerek kazanabilirsiniz. Ayrıca trafikte araç sollayarak puan toplayabilirsiniz. Bu oyunu indirmek için buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

5.Asphalt 8: Airborne

aspalhat

Benimde en çok beğendiğim yarış oyunlarından biri olan asphalt grafik açısından ve araba modelleme açısından android yarış oyunları konumuzun en başarılı oyunu diyebilirim. Oyunda sayısız araba ve bölüm mevcut, ayrıca modları ise drift, kapı altı drift’i ve normal yarış gibi yine bolca modlara sahip bir oyun. Geliştiricisi başarılı oyun çıkaran bir ekip olan Gameloft. Oyun içi özeliklere bakarsak rampa uçuşlar, viril, 360 derece dönüş ve yarışırken akrobatik hareketler yapmanızı sağlıyor. Bu oyunu indirmek için buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir