En İyi Çevrimiçi Müzik Platformları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda çevrim içi müzik dinleme platformları artmaya başladı. Şimdi ise hem akıllı telefonlarınızda hemde bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çevrimiçi müzik platformlarını derledik. Derlediklerimiz markalar arasında Tidal, Spotify, Apple Music, ve Deezer bulunuyor. Günümüzde müzik dinleme sektörü büyük bir gelişim katetti. Artık müzik dinleme servisleri ve akıllı telefon teknolojileri arttıkça artık CD üzerinden müzik dinleme devri bitti diyebiliriz. Sizlere en iyi çevrim içi müzik servislerini derledik bu servisleri aylık küçük bir miktar para ödeyerek, sınırsızca müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı iken bile müzik dinleyebileceksiniz.

Çevrimiçi müzik platformları sektörde yükselişe geçerken akıllı telefon devi olan Apple’da bu servislerin arasına girdi.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Music

30 Haziranda kullanıcıları ile buluşacak Apple Music, müzik platformuna giriş yapacak. Çevrimiçi müzik dinleme platformunda tercih edebileceğiniz bir sistem olan bu servis, kullanıcıları çekmek için ilk 3 ay ücretsiz kullanılacak ve daha sonra 10 dolar gibi bir fiyat ödeyerek sınırsızca dinleyebilirsiniz. Apple’ın çevrimiçi müzik platformunda 35 milyon müzik bulunuyor ve yayın kalitesi ise 256 kbps olarak belirlenmiş.

Deezer

Spotify‘den önce tercih edilebilirlerden olan Deezer, sınırsız bir müzik için 10 TL gibi bir ücret istiyor. Bu servisi masaüstü ve telefonlarınızda dinleyebilir ve hanesinde 35 milyon müzik barındırıyor. Premium üyelik alarak yayın kalitesini 320 kbps olarak arttırabilirsiniz.

TIDAL

Hip-Hop ünlüsü olan Jay-Z tarafından satın alınan bu platform diğerlerinden farklı olarak işliyor. Hi-Fi hizmetide sunan bu hizmet oldukça popüler diyebiliriz. Peki Hi-Fi nedir derseniz müzik dosyalarının boyutlarını kısarak flac kalitesinde yani 1411/kpbs olarak yayın kalitesi sunuyor. Aylık 20 TL olarak fiyat belirlenmesi biraz fazla olsada gerçekten kaliteli bir servis olduğunu söyleyebiliriz.

Avea Müzik

Avea’ya ait bu müzik uygulaması 5 TL gibi bir fiyat karşılığında 250 şarkı ve müzik çalar imkanı sunuyor. 1 Aylık deneme sürümü sunuyor ve mobil veri kotasını hiçbir şekilde etkilemiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir