En İyi Ücretsiz Bilgisayar Programları

facebook android iphone ayarlari

En İyi Ücretsiz Bilgisayar Programları
5 - 1 OY

En İyi Ücretsiz Bilgisayar Programları Hakkında

Bilgisayarların bir şekilde tam anlamıyla çalışması ve kullanılması açısından bir takım programlar gereklidir ve bunların arasında lisanslı yazılımlar yada ücretsiz yazılımlar olabilirler ama çoğu sıradan kullanıcılar ücretsizleri kullanmaktadırlar bzde bu konumuzda ücretsiz yazılımların bir kaç tanesini araştırıp sizler için derledik. Adım adım şunlardır.

facebook müşteri hizmetleri

uTorrent

400 Kb lık bu küçük yazılım kurulumlu olup tüm internet sitelerinde tek dosyaları indirme imkanı sunmaktadır.Artık yazılımlar filmler ve uygulama dosyaları günümüzde torrent dosya biçiminde sunulmakta olduğu için bu program sayesinde indirme hızlı olup kaldığı yerden devam etme özelliğinede sahiptir. Torrent uygulamaları arasında en favorisi ve iyisi uTorrenttir.

ImgBurn

Cd ve dvd yazma yazılımıdır eski programlardan örneğin NERO yazılımından daha basit ve küçük boyutlu yazılımdır. Cd yazmalarınızı bu programla basit olarak yazdırabilir dosyaları isoya çevirebilir ve isoyu cd ye atabilir kurtarma diskleri oluşturabilirsiniz. DVD, HD DVD ve Bluray dosyalarını kolaylıkla ve kaliteli biçimde yazdırabilirsiniz.
CCleaner
Bilgisayarınızda bulunan kalıntı dosyaları silinmiş yazılımların kayıt defteri kalıntıları internet geçmişinizi ve bunu gibi bir çok özelliğiyle performansınızı arttırmaktadır. Bu program bilgisayar en iyileştirme performans yazılımıdır.

TeamViewer

Uzak masa üstü yazılımıdır ve yardım amaçlı kullanılan şirket ve bireysel kullanıcılara hitap etmektedir ayrıca en çok kullanılan yazılımlardan birisidir.
WinRAR
Dünyanın en bilindik ve en eski yazılımlarından olan bu program sıkıştırma anlamında ve halada günümüzde kullanılan progralardandır. Her bilgisayarda olmazsa olmazlarındandır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir