En Son Çıkan Oyunlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bazen oynadığımız oyunlardan sıkabilir ve yeni bir oyun arayabiliriz. Bazen ise yeni çıkan oyunları merak ederiz. Ya da oyun oynamak isteriz, bunun ise en son çıkan oyunlardan olmasını isteriz. Bizlerde bir liste hazırlayarak en son çıkan oyunları ve açıklamalarını haber yaptık.

En Son Çıkan Strateji Oyunları

Might & Magic: Hereos 7

Might & Magic Hereos 7 indirOyunun çıkış tarihi geçtiğimiz yıl yani 2015. Oyunun strateji oyunu olmasının yanı sıra rol yapabilme tarzı da dikkat çekmekte. Oyunun efektleri ve karakterleri ise gerçekten Muazzam.

Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2 Bannerlord oyunuBu oyunu bilmeyen oyun sever yoktur sanırım. Oyunun 4.serisi olan ve eski zamanı oldukça güzel canlandıran strateji ve savaş oyunudur. Ayrıca savaşları aksiyon oyunlarını aratmamakta ve Orta Çağ‘da sizi yolculuğa çıkartmakta.

 

En Son Çıkan Aksiyon Oyunları

Mirror’s Edge Catalyst

Mirror's Edge CatalystÖncelikle bu oyun hem Pc hemde Playstation 4 ve Xbox One oyunudur. 2008’de ilk çıkan bu oyun yeni serisi ile yeniden piyasalara çıkmıştır. İlk oyunun dışında bir karakter ve hikayesi ile çağa uyarlanmış bir aksiyon oyunudur.

Victor Vran

Victor Vran indirOyun çok yönlü oynanabilen ve internet seçenekleri ile heyecanını katlayan bir oyun olma özelliğine sahiptir. Silah ve savaşçı seçenekleri ile oldukça öznel yapıda olan bir aksiyon oyunudur.

facebook müşteri hizmetleri
Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb RaiderUzun süredir kendine özgü aksiyonuyla sevilen oyunun en son çıkan serisi ise 2014 yılıydı. Geliştirilmiş özellikleri ve çözünürlüğü ile oldukça dikkat çekiyor.

En Son Çıkan Korku Oyunları

The Town of Light

The Town of LightThe Town of Light İtalya tarafından geliştirilmiş korku efektleri dolu olan bir oyundur. Akıl hastanesinde ki bir kızın hayatını canlandırıyorsunuz ve bu olay gerçek olaylardan esinlenerek yapılmıştır.

Kodoku

KodokuOyunda tamamen Japon kültürüne rastlamak mümkün. Oyunun içinde bir hikayeyi yaşıyorsunuz. Ps4 sürümü ise henüz yayınlanmasa da kısa sürede piyasaya çıkacak.

En Son Çıkan Dövüş Oyunları

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4Hızla gelişen ve günden güne hayran kitlesi artan bu oyunun yeni serisi daha bir güzel.

Tekken 7

Tekken 7Tekken 7 yeni nesil tekken oyunu diyebiliriz.Eski karakterlerine alışsanızda yeni karakterlerini çok seveceksiniz. Ps4, Ps3, Xbox360, XboxOne kullanıyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz.

En Son Çıkan Yarış Oyunları

Need for Speed

Need for SpeedAraba yarışı deyince aklımıza gelen ilk oyundur. Ayrıca eminim hepinizin dikkatini çekmiştir sonunda bir yazı olmadığı bunun sebebi ise oyunun sıfırdan başlaması. Yanılmayın bu yeni serisi.

WRC5

WRC5Oyun her ne kadar çok popüler olmasa da. Alanında çok başarılı olduğunu sizde göreceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir