En Ucuz Samsung Akıllı Telefon Galaxy V Plus

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon pazarına bir yenisi ile tekrardan girecek olan Samsung, giriş seviyesi bir model için kolları sıvadı. Giriş seviyesi segmenti’nde bulunan Galaxy V Plus modeli tanıtıldı. Samsung amiral gemisi yarışına S6 modeli ile devam ediyor ve 2014 yılında yaptığı bir açıklamada artık daha az telefon çıkartacağız demişlerdi. Fakat durumda tam aksine oldu ve Samsung, devamlı giriş ve orta seviyesi cihazlarını tanıtmaya devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Genel olarak bakarsan şuan için Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J gibi seri modellerine devam ediyor ve en son olarak Galaxy V Plus modelini tanıttı. Malezya’da tanıtılan giriş seviyesine sahip bu cihazda daha çok giriş seviyesinin bir tık altında özellikler bulunuyor. Cihazda 4 inç büyüklüğünde 800×400 piksel çözünürlüklere sahip TFT bir ekran bulunuyor. Diğer yandan 512 MB RAM bulunan bu cihaz gücünü 1.2 GHz hızında çalışan 2 çekirdekli bir işlemci ve 2 GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Genel olarak Galaxy V Plus modelinde özelliklerin düşük olması haricinde microSD kart ile hafızasının 32GB’a kadar arttırılabilir olması oldukça şaşırttı. 0.3 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamera ve 3 megapiksel bir arka kamera bulunuyor. Arka kameranın LED flaş olduğunu hatırlatalım. Cihazda çift sim kart desteği bulunuyor ve Android 4.4 Kitkat işletim sistemi ile kullanıcılarına geliyor. Galaxy V Plus modeli özelliklerine bakacak olursak Samsung firmasının en ucuz akıllı telefonu olacak gibi duruyor.

82 dolar fiyatı ile raflarda yer bulacak bu model ne kadar satış yapacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir