En Uygun iPhone 6 Plus Fiyatları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

En Uygun iPhone 6 Plus Fiyatları

En Uygun iPhone 6 Plus Fiyatları: Telefon piyasasında her bütçeye hitap eden birçok firma ve akıllı telefonlar bulunuyor. Özellikle teknolojinin gelişip büyümesi ile beraber cihazlara gelen çeşitli özellikler bu cihazlardaki fiyat oranlarınıda bir o kadar etkiliyor. Telefon üreticileri arasındaki lider markalara baktığımız zaman Samsung, LG, HTC ve Apple gibi birçok dünya devi markalar bulunuyor. Bunlarda fiyat kategorisinde en doğru rakamları LG, Samsung ve Apple’ın verdiğini söyleyebiliriz. Bu noktada HTC’nin olumsuz anlaşılmasının nedeni ise One M8 modelinin ardından fazla bir değişiklik yapmadan One M9 modelini sunması ve fiyat olarak da 2700 gibi bir rakam belirlemesi birçok teknoloji takipçileri tarafından olumsuz not almıştı. Diğer yandan Apple tarafına bakarsak yeni amiral gemisi olan İphone 6 ve 6 Plus modelleri gerek özellikler gerekse fiyat bakımından oldukça doğru değerlerde diyebiliriz. iphone 6 plus fiyatları teknoloji mağazalarında genel olarak birbirine yakın fiyatlar ile satışa devam etmekte.

facebook müşteri hizmetleri

Apple’ın işletim sistemi olan İOS ve bu sisteme alışkın olan kullanıcılar yeni nesil bir amiral gemisi arıyorlar ise İphone 6 Plus modelini tercih edebilirler. Bu cihazı pahalı bulan kitleler ucuz iphone 6 plus fiyatları arasada genel anlamda birbirine yakın rakamlar bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan birçok sistem sayesinde çeşitli teknoloji mağazalarındaki iphone 6 plus modelinin fiyatlarına tek tık ile ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede aradaki fiyat farklarını görebilir ve satın almak istediğiniz yer hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Apple’ın amiral gemisi olan İphone 6 ve Plus arasında fazla fark bulunmasada Plus modeli gerek ekranın büyüklüğü gerekse verdiği performans ile zirvedeki amiraller arasında rahatça yerini alıyor diyebiliriz. Onun dışında İphone 5 modelinden sonra 6 ile ekranın büyümesi birçok kullanıcı tarafından en çok beğenilen noktalardan biri olmuş durumunda. Eğerki akıllı telefon alacaksanız ve İOS kullanıcısı iseniz çok rahatlıkla İphone 6 Plus modelini tercih edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir