EN UYGUN KONUT PROJELERİ

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ev almaya karar verdiniz ama aylık geliriniz yüksek kredi borcunu ödemek için uygun değil ya da ev için ayırdığınız bütçe kısıtlı. Bunun için ev hayalinizi ertelemenize gerek yok. Çünkü İstanbul’un farklı lokasyonlarında farklı konseptlerde geliştirilen uygun fiyatlı konut projeleri bulunuyor. En uygun konut projeleri ile sizi mükemmel fırsatlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Bu en uygun konut projelerini mercek altına aldık. Farklı semtlerde ve farklı konseptler de hayata geçirilen en uygun konut projelerinde fiyatlar düşük ama yüksek kalitede bir yaşam sunuluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Öyle ki içinde havuzundan, spor salonuna, fitness merkezinden hamamına, alışveriş merkezinden güvenliğine kadar her şey mevcut. İşte hem düşük fiyata hem de yüksek yaşam kalitesi vaat eden o en uygun konut projelerine sahip olmak artık mümkün. En uygun projeleri projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Metrobüse5 dakikalık uzaklıkta konumlanan projenin sosyal olanakları arasında ise çocuk oyun alanları, açık havuzu, Türk hamamı, özel resepsiyon hizmetleri, açık ve kapalı otopark bulunuyor. Kısa sürede bitip teslim edilen bu konutlar hem konforlu hem yaşam kalitesine uygun koşullarda düşünülerek yapılıyor. Alışveriş merkezinden, okulundan, sinemasından, pazara kadar bir çok alan bulunurken etrafında ulaşımı merkeze uygun koşullarda olan konutlar uygun fiyatlara alıcılarını bekliyor. Tükenmeden sizde böyle bir konuta sahip olmak istemezsiniz.En uygun konut projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Kısa sürede teslim edilebiliyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. 2015 yılında konut teslimlerinin yapılması planlanan projelerde her konumda kullanışa müsait olarak düşünülen, fitnesscenter, kapalı otopark, spor alanları, buhar odası, sauna, yüzme havuzu, teras bahçeleri, Türk hamamı, çocuk oyun alanları,güvenlik ve otopark bulunmaktadır.

Kirada olanlara, yatırım amaçlı olanlara uygun fiyatlara sunulan bu konutlar kaçınılmaz fırsatlardır. İstediğiniz olanaklarda bütçenize uygun düzenlenen bu konutlar konforunuzu önemseyen profesyonel mimarların dizaynı ile bütünleşmiştir. En uygun konut projeleri atılan atımlar herkesi ev sahibi yapmayı planlarken yaşam kalitelerini yükseltmeyi kentleşmeyi hedefliyor.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir