En Yararlı Google Chrome Eklentileri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’ın tarayıcılarından birisi olan Chrome, çeşitli eklentiler ile kullanışlı bir hale gelebiliyor.Tarayıcınızın verimliliğini arttırabileceğiniz eklentiler haberimizde. Google tarafından geliştirilen tarayıcı uygulaması Chrome için en kullanışlı eklentileri listeledik. Çeşitli eklentiler ile verimliliğini oldukça arttırabildiğiniz bu tarayıcı, tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahip. Bir çok platformda kullanılan Chrome tarayıcısının eklentilerine gelin yakından bakalım.

facebook müşteri hizmetleri

ZenMate
Ücretsiz VPN değiştirme hizmeti olan ZenMate, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ücretsiz versiyonunda 4 ülke VPN’lerinden birini kullanma izini veren eklenti, paralı versiyonu satın aldığınızda ise bu sayı 10’a çıkıyor. Oldukça kullanışlı bir eklenti olan ZenMate, ping problemi yaşadığınız sitelere oldukça hızlı girmenizi sağlıyor.

Google Çeviri
Google’ın translate hizmetinin eklentisi olan Google Çeviri, yabancı siteleri hızlıca Türkçe diline çevirmenizi sağlıyor. Oldukça hızlı çeviri yapan eklenti, malesef tam doğru çeviri yapamıyor.

Pushbullet
Mobil cihazlar arasında veri aktarımı imkanı sunan Pushbullet uygulaması, telefonunuzdan – bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan – telefonunuza çok rahat bir şekilde dosya gönderimi yapabiliyorsunuz.

Turn Off the Lights
Sürekli video izleyenler için hazırlanan eklenti, video izlediğiniz ekranda video’nun ön plana çıkmasını sağluyor. Uygulama video alanın dışındaki bölümleri karartarak, video’ya odaklanmanızı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir