En Yüksek aa Rekorları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sinir bozucu aa oyununu son zamanlarda hepinizi duymuş veya oynayıp şikayet edenleri fark etmişsinizdir. Metrobüs köşelerinde stres ile oynamaya devam eden, her bölüm geçtiğinde yüzünde oluşan anlamsız gülümsemeyi saklamaya çalışan o arkadaşların hepsi son dönemde moda olan aa oyununu oynuyor işte. Bizde son birkaç gündür iyice merak saldık oyuna. Ufak bir araştırma ile hiç beklemediğim aa rekorları ile karşılaştım internette. Bu yazımızda da internette bulduğumuz ve doğruluğuna emin olduğumuz aa rekorlarını bir araya getirelim istedik. Sizde aa rekorları adı altında yorum kısmına rekorlarınızı yazmayı unutmayın.

Sinir Bozan aa Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Belki hala oyunu görmemiş veya duymamış olanlarınız olabilir. O yüzden ufakça aa oyunu hakkında bilgi verelim. Oyun Android ve iOS platformuna General Adaptive Apps firması tarafından çıkarılmış, belki de Flappy Bird‘den sonra en sinir bozucu oyun olabilir. Oyunda amacınız aslında çok basit. Dönen bir çarkın üzerine elinizde iğne benzeri nesneleri tutturmaya çalışıyorsunuz. Oyunu daha iyi anlatmak için hepinizin hatırlayacağı şu görseli paylaşmak istiyorum:

facebook müşteri hizmetleri
En Yüksek aa Rekorları
En Yüksek aa Rekorları

Bölümler ilerledikçe çarkın dönme hızı, engeller vs artınca oyunun en eğlenceli kısmı başlıyor. Sinirlerinize hakim olamayan biriyseniz yazının burasında oyuna kesinlikle başlamamanızı tavsiye ediyorum. Bir kere başladıktan sonra “şu bölüme de geçeyim bırakacağım” demeye başlıyor ve saatlerinizi oyuna harcıyorsunuz.

Oyunun detaylı incelemesini arayanlar için daha önce yaptığımız aa oyun incelemesi yazısını da aşağıda paylaşıyoruz. Ayrıca oyunu Android platformu için buradan, iOS platformu için şuradan indirip deneyebilirsiniz.

Sinir Eden Oyun aa İncelemesi

General Adaptive Apps tarafından çıkarılmış ve alfabenin diğer harflerini görebileceğiz oyunları da denemenizde fayda var.

En Yüksek aa Rekorları Neler?

Oyunun bildiğimiz kadarıyla son güncelleme ile birlikte toplam 725 bölümü var. Bu bölümleri dilerseniz belli bir ücret karşılığında açıp deneyebiliyorsunuz. Bunun dışında oyunu oynayıp bitiren kişiler de yok değil. Aa rekorları adı altıyla çıkan onlarca Youtube videolarını ve oyunun yüz binlerce kişi tarafından indirildiğini düşünürsek bu gayet normal. Lafı daha fazla uzatmadan sizi en yüksek aa rekorları ve o rekorları yapan kişilerle bırakalım.

Sizde yaptığınız yüksek aa rekorları için yorum kısmından yazmayı unutmayın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

24 thoughts on “En Yüksek aa Rekorları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir