Eniyihekim, Yeni Adı Doktortakvimi ile Hizmetine Devam Edecek

facebook android iphone ayarlari

Eniyihekim, Yeni Adı Doktortakvimi ile Hizmetine Devam Edecek
5 - 1 OY

2012 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede internet üzerinden hekim ve hastanelere ulaşmanın en etkili ve güvenilir yollarından biri olmayı başaran

eniyihekim.com, bu başarılı serüvenine yeni ismi; doktortakvimi.com ile devam edecek.

2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık platformu DocPlanner.com ile birleşen marka, geleneksel doktor randevusu alma yöntemlerini değiştiriyor. Aynı zamanda kişilerin hekim seçme özgürlüklerini kullandıkları bir platform hizmeti sunuyor.

Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet veren ve tüm uzmanlık alanlarından 142.000 hekimin kayıtlı olduğu site, doktortakvimi.com adıyla yolculuğuna devam edecek. Dünya çapında tanınan DocPlanner.com grubu içerisinde faaliyet gösteren markanın CEO’su Altay Tınar, Türkiye’deki isim değişikliğinin nedeninin hem hekimlere hem de hastalara sunulan hizmetlerin kapsamını daha iyi anlatmak olduğunu belirtiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Doktortakvimi.com, hekimlere tüm randevularını online yönetebilme avantajını sunarken, hastalara ise hangi şehirde olursa olsun ihtiyaçları kapsamında en uygun hekime 7/24 en hızlı şekilde ulaşarak hızlıca ve güvenilir randevu alma imkanı sağlıyor. Sektörünün lideri konumunda olan, Türkiye’nin en büyük sağlık platformu doktortakvimi.com, yeni adıyla birlikte sağlık alanında toplumda farkındalık çalışmalarına da hız kesmeden devam edecek.

2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık randevu platformu DocPlanner ile birleşen, önemli bir değişim ve büyüme sürecine giren marka, yeni ürünü olan bulut tabanlı online takvim yazılımını da hekim ve kurumların hizmetine sunmasıyla dikkat çekiyor. Marka 2015 yılında üye hekim sayısını %200 arttırmasıyla da önemli bir başarı kaydetti.

Sağlık Bakanlığı’nın kamu hastaneleri için sunduğu MHRS sisteminin bir benzerini özel sağlık alanında uygulayan doktortakvimi.com sayesinde artık birçok hekim ve özel sağlık kuruluşu online takvim yazılımını kullanarak hasta randevularını planlıyor. Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet veren site, 2015’te 22 milyon kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Bu rakam da TUİK’in 2015 yılı verilerine göre Türkiye’deki 44 milyon internet kullanıcısının yarısına denk gelmektedir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir