Oyun Projeleri İçin Epic Games’den Dev Hamle

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Epic Games hem geliştirdiği efsanevi oyunlar hem de muhteşem oyun motorlarıyla tanınan hem de adını çoktan büyük harflerle oyun dünyasına yazdırmış bir firmadır. Onları pek duymazsınız, ikide bir göz önüne çıkan bir firma değildir ancak işlerini o kadar profesyonel ve iyi bir şekilde yaparlar ki, geliştirdikleri ürünler anında oyun dünyasının yönünü değiştirir.  Jazz Jackrabbit, Unreal, Gear of War gibi oyunların ardında Epic Games imzasını görebilirsiniz.

Epic Games Yeni Bir Projeye İmza Atıyor

Sadece oyun alanında değil, her yıl binlerce küçük ve büyük geliştiriciler Epic’in geliştirmiş olduğu Unreal oyun motorunu kullanmakta. Firma şimdi ise, en son geliştirdiği oyun motoru olan Unreal Engine 4 için bağımsız geliştiricilere maddi açıdan destekte bulunacağını söyledi.

facebook müşteri hizmetleri

Epic Games’in hiçbir şekilde kar edemediği bu proje sayesinde, Unreal Engine 4 kullanan bağımsız geliştiriciler kendilerine lazım olan maddi desteği sağlamış olabilecekler. Epic’in bu proje için sadece iki şartı bulunmakta : Unreal Engine 4 kullanmak ve oyunun en azından prototipini gösterebilmek.

Proje için toplamda 5 milyon dolarlık bir bütçe ayıran Epic Games, projelerin çapına göre 5.000 ile 50.000 dolar arasında destek sağlaması bekleniyor. Proje adına herhangi bir platform veya ülke sınırı bulunmamakta. Bu nedenle böyle bir düşünceniz var ise, başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunlara ek olarak isterseniz Valve Half Life 3 Duyurusuna Hazırlanıyor Olabilir! ve World of Warcraft Token Sistemi Geliyor yazılarımıza da bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir