Epson PictureMate PM-400 Fotograf Yazıcısı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Epson, PictureMate PM-400 fotograf yazıcısı modelini piyasaya sürdü. Yurt dışında satışı yapılmaya başlanan ürünün özelliklerini belirtmek istiyoruz.

200 yıl dayanıklı fotograf yazıcısı

facebook müşteri hizmetleri

Kompakt fotograf yazıcısı PictureMate PM-400,  10 x 15 ek olarak 13 x 18 cm değerindeki basma özelliklerine sahip bir yazıcıdır. Üst düzey basım özelliklerine sahip yazıcıdan alınan çıktıkların 200 seneye kadar saklanabileceği belirtilmiştir. Yazıcıda bulunan Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlantı özelliği sayesinde kablosuz olarak basılacak görseli veya metini yazıcıya gönderebilirsiniz. Cihazın üzerinde 2,7 boyutunda bir LCD ekran da bulunuyor. Bu ekran üzerinden basılacak fotograflarınızı seçebiliyor aynı zamanda kırpma, efekt ekleme gibi değişikliklerde yapabiliyorsunuz.

PictureMate PM-400′ ün şu an’a kadar piyasaya sürülen en kaliteli yazıcılardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli bir yazıcı kullanmak isteyenlere tavsiye ediyoruz. Ürünün yurt dışı satış fiyatı 250 dolar civarında bulunmaktadır. Kısa bir süre içerisinde ürünün Türkiye’de de satışa çıkarılacağını düşünüyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir