Estetik Mucizeler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Estetik cerrahi şekil düzeltme cerrahisi ( şekil veya ölçü bozukluğu olan organların şeklinin hastanın isteği ile anatomik boyutlara getirilmesi ) ve rekonstrüktif (onarım cerrahisi ) cerrahi olarak ikiye ayrılmakta, yüzünün veya vücudunun herhangi bir bölümünün ya da organının deforme veya olağandan küçük veya büyük olması, kaza, tümör operasyonları ve yanık gibi nedenlerle organ kayıpları ya da kusurlar plastik cerrahi ile tedavi edilmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

Estetik cerrahi, teknolojik ilerleme ile birlikte, estetik ameliyatlarda da gelişme ve ilerleme sağlanarak en fazla gelişen tıp alanı. Estetikte yaşanan yenilikler web sitelerinden takip edilebilir.

Yağ aldırma, vakumla yağ aldırma işlemi, özellikle kilo problemlerimizden, yaptığımız tüm diyetlere rağmen kurtulamadığımızda başvurabileceğimiz bölgesel incelme sağlayan etkili bir tedavi yöntemi.

Liposuction uygulaması kişiden kişiye değişebilen özelliklerde gösteriyor.

Lazer Lipoliz, lazerle yapılan yağ alma operasyonu için, yağların kolayca parçalanmasını sağlayan lazer cihazı kullanılıyor. Ağrısız, acısız, pratik bir yöntem. Burun estetiği , lazer tedavileri, bölgesel incelme , botoks , dolgu ,leke tedavisi ,mezolift ,terleme tedavisi ,ameliyatsız yüz germe , kılcal damar ve varis tedavisi gibi ihtiyacınız olabilecek estetik uygulamalarının yapıldığı merkezleri dikkatle seçmekte fayda var tabii ki.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir