Evcil Hayvanların İhtiyacı Olan Her Şey

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde evcil hayvan besleyen kişilerin sayısında belirgin bir artış görülmektedir. Bu durum da evcil hayvanların mama, tasma, yem gibi ekstra ihtiyaçlarına neden olmuştur.

Birçok pet shop firması arasından farklı ve kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Pet ihtiyaç barınaklara yardım imkânı sunmasıyla diğer firmalardan ayrılmaktadır. Yetişkin köpek maması çeşitleri bakımından oldukça kaliteli ve besin değeri yüksek marka ve çeşitler barındırmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Besin değeri yüksek mamalar köpek sağlığı bakımından oldukça önemlidir. Yavru köpek maması,  Kuru mama ve yaş mama yanında köpek bakımına dair her türlü araç da firmadan temin edilebilmektedir.

Yetişkin kedi maması çeşitleri de oldukça kaliteli ve vitamin bakımından zengin içeriğe sahiptir. Konserve kedi mamaları ve evde besleyenler için değişik kedi kumu türleri sitesinden evcil hayvan sahiplerine ulaştırılmaktadır.

Siteden isteğe bağlı olarak barınaklarda yaşayan diğer evcil hayvanlara mama desteğinde bulunmak mümkündür. Barınaklara yapılan bağışlarda özel kampanyalı ve daha uygun fiyatlı ürünler bulunmaktadır. Site ve kargo hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen müşteriler siteyi ziyaret edebilirler.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir