Eve Online Oyuncuların Hikayelerine Odaklanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Online oyun piyasası yeni oyunlar ve popüler oyunların ek paketleri tarafından iyice hareketlenmişken, sadık bir oyuncu kitlesine sahip sandbox oyun EVE Online yepyeni bir tanıtım filmi ile karşımıza çıkıyor.

Tamamen açık bir dünyada (ya da evrende diyebiliriz) oyunculara istedikleri her şeyi yapma fırsatı sunan EVE Online, oyuncuların gerçek dünyada oyun için kurduğu şirket ve organizasyonlarla da tanınıyor. Oyuncular tarafından sürdürülen bir oyun olan EVE Online için, yapımcısı CCP Games tarafından yayınlanan yeni video oyuncuların hikayesini anlatıyor.

eve_online_screen1

facebook müşteri hizmetleri

CCP geçtiğimiz aylarda resmi site üzerinden bir duyuru yapmış ve oyunculardan oyun-içi sohbetlerinden parçalar göndermelerini istemişti.  Bu duyuruya yanıt veren kullanıcılardan büyük miktarda ses dosyası alan şirket, içlerindeki en iyi ve ilginç olanları bir araya topladı. Ekibin sinematik departmanının çalışması sonucu görüntülere kavuşan bu sesler ile EVE Online oynamanın nasıl bir duygu olduğunu anlatmaya çalışan bir tanıtım filmi “This is EVE” ortaya çıktı.

Video muhtemeşem. Tıpkı oyunun kendisi gibi eğlenceli, yoğun ve sinematik bir deneyim sunuyor. Eğer daha önce EVE Online oynadıysanız bu video ile tekrar oyuna dönmek isteyecek, hiç oynamadıysanız ise bu maceraya hemen başlamak isteyeceksiniz.

Eğer oyunu merak ediyorsanız (bu filmi izledikten sonra merak edeceksiniz) ve başlamak istiyorsanız (ki bu filmden sonra muhtemelen niyetlenmişsinizdir) oyunun 14 günlük deneme sürümünü trial.eveonline.com adresinden indirebilir ve EVE Online‘ın uçsuz bucaksız evreninde kendi maceranızı yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir