Evolve, Free To Play ( Ücretsiz ) Olabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Evolve geçtiğimiz şubat ayında çıkışını gerçekleştirmişti. Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen Evolve’nin Free to play olabileceği iddia edildi. Tanıtım videoları ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Fakat oyun’da Hikaye modu yer almıyor. Yani Titanfall gibi sadece multiplayer bir oyun. Hayliyle oyuncular hikaye modu olmadığı için çok ilgilerini çok çekmedi. 10 Şubat tarihinde Pc, Playstation 4, Xbox One için satışa sunulan oyun 2K Games’in beklediği satış rakamlarının gerisinde kaldı. Oyunun konusu ise Canavarlar ve askerler arasında geçen savaş. Fakat oyunun konusu çok ilgi görmedi. Bakalım 2K Games Evolve’yi ücretsiz yapar ise dikkatleri oyuna çekebilecek mi ? Daha önce’den de hatırlarsınız All Points Bullet ücretli olarak çıkışını gerçekleştirmişti. Fakat oyun o kadar çok ilgi çekemedi ve oyunu Free to play yapmışlardı. Belki de Evolve’de bunu yaparsa işlerine yarayacak. Belki de oyuncular oyunun sadece Multiplayer olmasından şikayetçi. Bakalım bunu 2K Games’in yapacağı açıklamada göreceğiz. Sizlere bu duyuru ne zaman olacak ondan bahsedelim;

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde 2K Games, Evolve için duyuru yapacağını duyurdu. 2K Games’e yakın kaynaklar oyunun Free to play olacağını iddia etti. Oyunu alanlar bu duruma sinirlenecektir. Şunu da söyleyelim bu duyuru sadece söylenti. Oyun Free to play olacak mı? Bu soruyu 2K Games’in 26 Mayısta yapacağı duyurudan öğreneceğiz. Belki de Free to play yaparlarsa oyunun daha çok tutacağını hep beraber göreceğiz.

Ayrıca Evolve sistem gereksinimleri yazımıza da bakabilirsiniz.

4 thoughts on “Evolve, Free To Play ( Ücretsiz ) Olabilir

 • 24 Mayıs 2015 at 23:58
  Permalink

  peki konsollar için ? mesela ps4

  Reply
  • 26 Mayıs 2015 at 01:14
   Permalink

   Dediğim gibi sadece bir söylenti. 🙂 26 Şubatta ki açıklamaya bakacağız artık. Büyük ihtimal Ps4 ve Xbox One’da ücretsiz olur.

   Reply
 • 24 Mayıs 2015 at 22:58
  Permalink

  peki konsollar için ? mesela ps4

  Reply
  • 26 Mayıs 2015 at 00:14
   Permalink

   Dediğim gibi sadece bir söylenti. 🙂 26 Şubatta ki açıklamaya bakacağız artık. Büyük ihtimal Ps4 ve Xbox One’da ücretsiz olur.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir