Evolve’da Kayıt Dosyalarınızı Kaybedebilirsiniz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

4 avcı ile 1 canavarın mücadelesini konu alan Evolve oyununda önemli bir hata bulundu.

Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan Evolve, 5 kişilik multiplayer heyecanını evlerinize getiriyor. Fakat Reddit’te kullanıcılar tarafından yayınlanan gönderilere göre, oyunda oldukça büyük bir hata bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bir Hesap İle Farklı Platformlarda Oynamayın

Şu anda birçok kullanıcının yaşadığı bir problem var ve bu yüzden oyunda gerçekleştirdiğiniz ilerlemeyi kaybetmeniz mümkün. Eğer Evolve’u birden fazla platformda, aynı hesap ile oynamaya çalışırsanız, hesabınız senkronizasyon yapmasına rağmen, oyundaki ilerlemeniz yeni konsola taşınmayacak. Ayrıca yeni oyun ile birlikte, daha önce gerçekleştirdiğiniz ilerlemeyi de kaybedebilirsiniz.

Hem yayıncı 2K, hem de geliştirici Turtle Rock bu konu hakkında bir açıklamada bulunmadı. Fakat Kotaku’nun aldığı haberlere göre, stüdyo bu problemin farkında ve çözümler için çalışıyor.

Şu sıralar birden fazla konsol üzerinden Evolve oynamak istiyorsanız, harici bir HDD kullanarak ilerlemenizi yedeklemenizi ve bu yedekleri diğer konsolunuza aktarmanızı öneriyoruz. Ya da tek bir platform üzerinden oynamaya devam edebilirsiniz. Problem kısa bir süre sonra çözülecektir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir