Evolve’un Harita DLC’leri Ücretsiz Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde önüne geçilemeyecek bir DLC çılgınlığı bulunuyor. Oyun çıkmadan önce çıkacak DLC’leri (Electronic Arts), Season Pass almanın size ne kadar faydalı olacağını anlatan yazıları ve videoları (Ubisoft) gözümüze sokan reklamlar ile sürekli olarak karşılaşıyoruz. Oyun pazarı böyle ilerlerken Evolve tarafından ise hoş bir sürpriz oyuncuları bekliyor.

Turtle Rock Studios yöneticilerinden Phil Robb, oyun topluluklarının “sahip olanlar” ve “sahip olmayanlar” olarak ikiye ayrılmasını istemediklerini söyledi. Topluluğu bölemeyeceklerini söyleyen RobbTüm haritalarımız ücretsiz olacak. Kimsenin elinde olmayan bir harita yüzünden sunucudan atılmasını istemiyoruz.” dedi.

facebook müşteri hizmetleri

2K_EVOLVE_E3_Character_Lazarus1

Özellikle online oyunlarda yaşanan, haritaya sahip olmadığınız için giremediğiniz sunucular ve beraber oynayamadığınız arkadaşlar sorununu ortadan kaldıran firma ücretli DLC paketleri de çıkartacak. Bu konuda Robb “Karakter ve yaratıklar için paketlerimizi ücretli olarak piyasaya sunuyoruz. Eğer bunları almak istemiyorsanız sıkıntı değil. Hala oyunu oynayabilir ve o pakete sahip olan diğer insanlarla aynı sunucularda bulunabilirsiniz.” diyor. Kısacası “O karakterleri kontrol edemiyoruz, ama o karakterler ile birlikte oynayabilirsiniz.

Evolve-pax-east-2

Şubat ayında piyasaya çıkması planlanan Evolve PC, Playstation 4 ve Xbox One konsollarına geliyor. Oyuna gelecek olan ilk yaratık DLC paketini ise, oyunu ön-sipariş ile alan tüm kullanıcılara ücretsiz olarak hediye ediyorlar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir