Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımların aldığı beğeni sayıları neredeyse gerçek hayattaki meselelerden daha önemli bir hale geldi. Durum böyle olunca bazen abartmaya meyilli olan arkadaşlarımızın bir kaç beğeni alabilmek adına saçmalamaya başladıklarını bile (ne yazık ki) görebiliyoruz. Hatta bazen biz kendimiz bile Facebook’ta daha çok beğeni almak isterken bulabiliyoruz kendimizi.

Böyle durumlar da, tabii ki İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar ile Facebook beğeni Hilesi Nasıl Yapılır diye bir çözüm arıyoruz. Peki hile yaparak beğeni sayımızı nasıl arttırabiliriz ki? Böyle bir şey var mı gerçekten?

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Facebook beğeni hilesi yapmanın yolları nelerdir? Peki bu hileyi yapmak güvenli midir? Facebook beğeni hilesi ücretli midir?

Facebook yardım topluluğu dahil olmak üzere bu konu üzerindeki inceleme ve araştırmalarımızın ardından sizlere Facebook beğeni hilesi hakkındaki açıklamamızı yapıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook beğeni hilesi aslında tamamen kandırmaca dan ibaret, kandırmaca olmasa bile oldukça tehlikeli. Eğer nasıl olduğunu sorarsanız bazı sitelere Facebook beğenisini arttırmak için üye olarak “token” kullanımı ile beğeni kazanmak mümkün. Fakat bu gibi siteler güvenli olmadığının yanı sıra, Facebook üyelerini bir araya toplayarak her birinin gönderisinde beğeni yaptırıyor.

Yani aslında siz kendiniz Facebook beğeni hilesi için böyle bir yere üye olduğunuz da, kendi isteğinizin dışında tanımadığınız kişilerin gönderilerini de beğenmeyi kabul etmiş oluyorsunuz. Ve bu siteler sizin izniniz olmadan bu beğenileri sizin adınıza yapıyor. Beğenme hilesi ise gönderi içeriklerine göz atmadığı için de her türlü kötü şey olabilir. Hatta Facebook beğenisi arttırmak için yaptığınız bu işlemin sonunda virüs bulaşmasının yanı sıra hesabınızın çalınmasına kadar bir çok tatsız durum da yaşanabilir.

Aynı zamanda Facebook beğeni hilesi yapanlar, eğer Facebook tarafından yakalanırsa, bu Facebook hesapları dondurulabiliyor ve ya tamamen banlanarak silinebiliyor.

Siz siz olun, bir kaç beğeni için Facebook hesabınızı tehlikeye atmayın ve arkadaşlarınızdan gelen beğenileri küçümsemeyin. Güzel ve güncel paylaşımlar yapmaya devam ettiğiniz sürece eminiz ki, Facebook beğenisi arttırmak için fazla bir şey ve ya hile yapmanıza da gerek kalmayacaktır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir