Facebook Beğenme Kutusu Kalkacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ortaya çıkan haberlere göre Facebook beğenme kutusu olarak geçen ve birçok sitede karşımıza çıkan marka veya kişi sayfalarını beğenmeyi kolaylaştıran kutular 23 Haziran itibariyle kalkacak. Bunun yerine Page Plugin yani sayfa eklentisi ismi ile gelen yeni tasarım ile Facebook beğenme kutusu yeni tasarımına geçecek.

Eski Facebook beğenme kutusu içerisinde sayfayı beğenen arkadaşlarımızı da görebiliyor veya ilgili sayfanın paylaşım akışını takip edebiliyorduk. Yeni güncelleme de Facebook beğenme kutusu bu özelliği de kaldırılmış olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni tasarımın gereksiz detaylardan kurtarıldığı ve şık bir arayüz kazandırıldığı da bir gerçek. Sayfa profil resmini ve kapak tasarımını da bulunduran yeni Facebook beğeni kutusu daha doğrusu Sayfa kutusu, şu anda kullanıma açık.

facebook beğenme kutusu

Dilerseniz sitelerinizde veya forumlarda kullandığınız eklentileri yeni Facebook sayfa eklentisi ile buradan değiştirebilirsiniz.

Genişlik olan minimum 280px , yükseklik olarak da minimum 130px büyüklüğe sahip olacak yeni Facebook beğeni kutusu , şimdiden birçok sitede kullanılmaya başlandı bile.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Facebook Beğenme Kutusu Kalkacak

 • 20 Nisan 2015 at 15:39
  Permalink

  Birçok sitede gördüm ve çok beğendim gerçekten çok daha güzel olmuş, Bilgilendirme için teşekkür ederim.

  Reply
 • 20 Nisan 2015 at 14:39
  Permalink

  Birçok sitede gördüm ve çok beğendim gerçekten çok daha güzel olmuş, Bilgilendirme için teşekkür ederim.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir