Facebook canlı yayın izleme

facebook android iphone ayarlari

Facebook canlı yayın izleme
5 - 1 OY

Facebook canlı yayınları nasıl izlenir,facebook da canlı yayın nasıl yapılır, facebook da hangi ülkelerin canlı yayınları izlenir,facebook destek hattı numarası nedir

Facebook canlı yayın izleme

Artık periscope gibi Facebook canlı yayın yapabilir ve tüm dünyada yapılan canlı yayınları izleyebilirsiniz.  İzlemek istediğiniz ülkeyi de seçerek tüm dünyada yapılan canlı yayınları izleyebilir yada sizde bir canlı yayın başlatabilirsiniz. Bu yazımızda size Facebook canlı yayın izlemek için neler yapabileceğimizi anlatacağız.

Öncelikle facebook hesabımıza giriş yapalım. Daha sonra sol kısımdaki “canlı video” yazan kısma tıklayalım

facebook canlı yayın

facebook müşteri hizmetleri

Daha sonra açılacak sayfada ise mavi noktaların olduğunu yerler canlı yayın yapılan bölgeler. Bu canlı yayınlardan herhangi birisini izleyebilirsiniz.

facebook canlı yayına katılma

Bilgisayarın faresini mavi noktanın üzerine getirip tıklamayalım. Küçük bir ön izleme ekranı açılacaktır. Mavi noktanın üzerine tıkladığınız zaman ise canlı yayın ekranı büyüyecek ve büyük ekranda seçtiğiniz canlı yayını izleyebilirsiniz.

facebook canlı

Facebook’ un bu uygulaması sayesinde tüm dünyayı oturduğunuz yerden izleyebilirsiniz. Facebook’ un bu uygulaması her geçen gün daha da büyüyor. Biraz takip ederek sizde bu büyümeyi fark edebilirsiniz. Bu uygulamanın açılması ve izlenmesi konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir