Facebook da arkadaş listesini gizleme

facebook android iphone ayarlari

Facebook da arkadaş listesini gizleme
5 - 1 OY

Facebook da arkadaş listesini gizleme işlemi nasıl yapılır,facebook da takipçiler nasıl gizlenir,facebook da takip ettiğim kişileri nasıl gizleyebilirim, facebook da gizlilik ayarı nasıl yapılır, facebook da hesabımı nasıl gizleyebilirim,facebook destek hattına nasıl ulaşabilirim,facebook da takipçi sayımı nasıl artırabilirim,facebook da takipçi hilesi nedir ve nasıl kullanılır

Facebook da arkadaş listesini gizleme

Bu yazımızda size facebook hesabınızda arkadaş listenizi nasıl gizleyebileceğini anlatacağız. Hesabınızda arkadaş olmayan kişilerin sizin arkadaşlarınızı görmesi yada yabancı birisinin sizin arkadaş listenize sürekli istekler göndermesi ve rahatsız etmesi hoş olmayan bir durumdur. Bu durum da sizi rahatsız ediyorsa aşağıdaki görsellerden yaralanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Öncelikle facebook hesabımıza giriş yapalım. Sayfanın üst kısmında ki kendi resmimize tıklayalım ve profilimize giriş yapalım

facebook takipci gizleme

Daha sonra açılan sayfada profil resmimizin hemen altındaki “arkadaşlar” yazan butona tıklayalım

facebook takipci sayısı artırma

facebook müşteri hizmetleri

Daha sonra açılan sayfada ise aşağıdaki görsel deki gibi turuncu renkte işaretlediğimiz “yönet” butonuna tıklayalım

facebook takipci hilesi

Bu butonun hemen altındaki “gizliliği düzenle” yazan kısma tıklayalım

facebook gizlilik ayarlari

Facebook da arkadaş listesini ve takipçileri gizleme

Son olarak ise “arkadaş listesini kimler görebilir” kısmındaki “herkese açık” yazan kısmı “sadece ben” olarak değiştirelim ve sayfanın alt kısmındaki “bitti” yazan butona tıklayalım.

facebook arkadas listesi gizleme

Ayrıca yine aynı sayfadan “takip ettiklerin” kısmında sizin takip ettiğiniz kişileri de gizleyebilirsiniz. Profilinizde sizi takip edenleri de “takipçiler” bölümünü sadece ben yaparak gizleyebilirsiniz. Facebook da takipçi hilesi yada takip sayısını artırmak için yöntemler var ama bir çoğu kulak dan doğma bilgiler olduğu için pek işe yaradığı söylenemez.Bu ayarları yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir