Facebook Daha Sonra İzle Butonu Ekliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dev sosyal medya platformu Facebook video sistemine bir yen eklenti daha ekliyor.

Son zamanlarda kendi videoteyp sisteminin kullanımını yaygınlaştırmaya çalışmakta olan  Facebook kullanıcıların YouTube kabilinden platformlar adına kendi video sistemini kullanmasını amaçlayan bu yolda ilk adımını gine bir YouTube hizmeti olan “Daha sonrasında İzle” seçeneğini sunmakla atacak.

facebook müşteri hizmetleri

Bu buton ile kullanıcılar daha sonra takip etmek istedikleri bütün videoları işaretleyebilecek ve o videoya sonradan boş bir zamanında dönüş yapabilecek. Kullananların bildirdiği amacıyla bu ilim hali el altında birtakım videolarda küçük boyutlu bir buton olarak görünmeye başladı bile.

Her ne denli bu buton sağlam yenilikçi olmasa da, dahili videoteyp sisteminin gelişmesi için önemli bir adım. Hassaten Facebook bu yeni eklentisi sayesinde kullananların rağbet alanlarını her an yakından gözlemleyebilecek. Sonuçta Facebook’un kullanıcı verilerini topladığı bundan sonra bir çok kişi tarafından bilinen malum bir gerçek.

Facebook bu özelliğin henüz test aşamasında bulunduğunu doğruladı. Butonun bütün kullanıcılara ne dakika sunulacağı yahut sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Zira Facebook yaptığı deneylerin hepsini kullanıcılara sunmuyor. Eğer sınav süreci başarıya ulaşamazsa bu spesiyalite kullanıcılara hiç sunulamayadabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir