Facebook dil değiştirme

facebook android iphone ayarlari

Facebook dil değiştirme
5 - 2 OY

Facebook da dil değiştirme işlemi nasıl yapılır, facebook hesabını hangi dilde görmek istediğinizi nasıl ayarlayabilirsiniz,facebook kullanıcı sayısı kaçtır,facebook a her gün kaç kişi giriş yapıyordur,facebook sayfa dili nasıl değiştirilir

Facebook dil değiştirme

Dünyanın en büyük sosyal platformlarından birisidir. Facebook da günde ortalama 900 milyon kişi hesabına giriş yapıyor. Facebook’ un yaklaşık 1.5 milyar abonesi bulunuyor. Tüm bu kullanıcılar bir çok farklı dilde büyük platformu kullanıyor. Sizde isterseniz facebook’ u farklı dillerde kullanabilirsiniz Bu yazımızda size bu işlemlerin nasıl yapılacağını anlatacağız. Facebook da sayfa dilini ve paylaşım dilini ayrı ayrı ayarlar ile değiştirebilirsiniz. Yani hesabınıza giriş yaparken göreceğiniz dil İngilizce, paylaşım yaparken kullanacağınız dil Türkçe olabilir. Bu konuda destek almak için aşağıdaki görsellerden birlikte bir örnek yapalım.

Öncelikle işlem yapmak istediğiniz facebook hesabına giriş yapalım. Facebook hesabımızdaki aşağı doğru ok işaretine tıklayıp “ayarlar” yazan kısma girelim

facebook müşteri hizmetleri

facebook dil ayarlari

Daha sonra açılan sayfada ise yapmak istediğiniz ayarın yanındaki “düzenle” seçeneğine tıklayarak dil ayarları değiştirebilirsiniz.

facebook dil değiştirme

Değiştirebileceğiniz ayarlar ;

facebook’ u bu dilde göster : Facebook hesabınızı hangi dilde görmek istiyorsanız bu ayarı değiştirerek görebilirsiniz

Haberlerin hangi dile çevrilmesini istiyorsunuz : Bu kısımdan facebook hesabınızdaki haberleri hangi dilde görmek istiyorsanız bu ayarları değiştirebilirsiniz.

Hangi dilleri anlıyorsunuz : Facebook hesabınız da anladığınız dilleri bu kısımdan değiştirebilirsiniz

Hangi dillerin otomatik çevrilmesini istemiyorsun : Bu kısımdan ise çevrilmesine gerek olmayan dillerin ayarlarını yapabilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız işlemleri sırasıyla yapmanız durumunda probleminiz muhtemelen çözülmüş olacaktır. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir