Facebook Gönderileri Nasıl Kaydedilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook’ta gezerken gördüğünüz resim, video ve yazı içeriklerini kaydedip, daha sonra tekrar bakmak istemez misiniz?

İçerik kaydetme özelliği sayesinde bir gönderiyi kaydedip, daha sonra rahatça incelemeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit.

Hesabınız ile Facebook’a giriş yaptıktan sonra, kaydetmek istediğiniz içeriği bulup sol üst köşesindeki minik ok butonuna tıklayın. Burada karşınıza çıkan seçeneklerden “… içeriğini kaydet” yazanı seçmeniz yeterli.

facebook içerik kayıt

facebook müşteri hizmetleri

Daha sonra incelemek istediğiniz yazıyı kaydettiniz. Daha fazla vaktinizin olduğu bir zamanda tekrar okumak istiyorsunuz. O zaman ilk önce Facebook ana sayfanızı açmalısınız. Solda, profil fotoğrafınızın altındaki menüde “Kaydedilenler” seçeneğini seçin. Yanında bulunan rakam kaydettiğiniz gönder sayısını gösteriyor.

kaydedilenler

Karşınıza çıkan yeni sayfa, kaydettiğiniz tüm içeriklerin bir listesine size sunacaktır. Eğer birden fazla içerik kaydettiyseniz, Facebook tarafından size sunulan filtreleri de kullanabilirsiniz. Yukarıdaki sekmeler, kaydettiğiniz içeriği türüne göre filtreleyerek, ileride daha rahat kontrol etmenize imkan sağlayacaktır.

kaydedildi

Artık içerikleri kaydedip daha sonra okuma şansına sahipsiniz. Facebook her türlü içeriği kaydetmenize izin veriyor. Fakat Kaydedilenler kısmının belli bir sınırı var ve bu sınırı geçtiğinizde eski paylaşımlar kaybolabilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı