Facebook haber kaynağı ayarları

facebook android iphone ayarlari

Facebook haber kaynağı ayarları
5 - 1 OY

Facebook haber kaynağı görüntülenmiyor nedeni nedir? Facebook’ta haber kaynağını göremiyorum. Facebook hesabında haber kaynağı yok kayboldu. Facebook haber kaynağı ayarları nasıl yapılır? Android, iPhone ve Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 haber kaynağı. 

Facebook‘ta son zamanlarda haber kaynağındaki tercihler sürekli öne çıkan haberleri yayınlamaktadır. Normalde bilgisayar kullanıcıları bunu direk olarak ekranın sol tarafında yer alan HABER KAYNAĞI sekmesinde BAŞLICA HABERLERİ seçerek düzenleyebiliyor. Fakat bu durum telefonlarda çok daha farklı bir hal alıyor. Facebook sorunları için Facebook müşteri hizmetleri haberimizi inceleyebilirsiniz.

iphone cihaz üzerinden öncelikle haber kaynağının tercihlerini ayarlamayı denedim. Bu işlem için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

haber kaynağı ayarları nasıl yapılır

 

Cep telefonumuz üzerinden facebook uygulamasına giriş yapıyoruz. Diğerleri sekmesine giriş yapıyoruz. Buradan ayarlar sekmesine dokunuyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook haber kaynağı ayarları

Facebook haber kaynağı kayboldu

 

Haber kaynağı tercihlerine giriş yapıyoruz. Bu ekran üzerinden facebookta ön sıralarda görmek istediğiniz kişilerin haberlerini veya sayfaların paylaşımlarını ön sıralara alabilirsiniz. Bu öncelik son zamanlarda sıkça kullanılan bir özellik.

Facebook haber kaynağı ayarları nasıl yapılır?

Facebook haberleri ayarlarıFacebook haber kaynağı

Facebook haber kaynağı ayarları nereden yapılır?

Başta görmek istediğiniz kişilere öncelik verebilirsiniz. Ayarlarınızı yaparak bazı kişilerin takibini bırakabilirsiniz. Başlıca haberler, arkadaşlarınız ve beğendiğiniz sayfaların en çok hit alan veya beğeni yani gündemde olan haberleri kapsamaktadır. En yeni haberler ise adı üstünde sonra yapılan paylaşımları içermektedir.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir