Facebook hesap gizleme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook hesap gizleme işlemi nasıl yapılır, facebook da paylaşımlarımı nasıl gizleyebilirim, facebook arkadaş ekleme butonunu nasıl kaldırırım,facebook da benimle kimlerin iletişim kurabileceğini nasıl ayarlayabilirim,facebook destek hattı numarası nedir,facebook da beni rahatsız edenleri nasıl engelleyebilirim,android ve ios cihazlarda hesap gizleme işlemi nasıl yapılır

Facebook hesap gizleme

Facebook hesabınızı gizlemek ve arkadaşınız olmayanların görmemesini ve sizi arkadaş olarak eklememesini istiyorsanız aşağıdaki yazımızı inceleyerek bu konuda destek alabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce facebook hesabımıza giriş yapalım.

Facebook hesabımız da iken üst kısımdaki “kilit resmi olan ayarlar” bölümüne tıklayalım. Açılan sayfa “gizlilik ayarı kontrolü” başlığı altında bazı sekmeler gelecektir. Bu kısımda sizinle kimlerin iletişim kurabileceğini, size kimlerin arkadaşlık isteği gönderebileceği ayarlarını yapıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

 

facebook hesap engelleme

Bu başlıklardan “paylaştıklarımı kimler görebilir” yazan kısma tıkladığınız zaman ise yaptığınız paylaşımların kimler tarafından görünebileceğini ayarlayabilirsiniz.

facebook kişi engelleme

Bu işlemleri sırasıyla yaptığınız da facebook hesabınızdaki paylaşımlarınızı ve bilgilerinizi kimlerin görebileceğini bu kısımdan ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Facebook hesabınızı kullanırken hiç kimsenin size arkadaşlık isteği göndermesini istemiyorsanız yine bu kısımdan ilgili ayarları yaptığınızda hiç kimse size arkadaşlık isteği gönderemez. Bu ayarları yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir