Facebook İle 2014 Yılınızı Özetleyin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook‘un yeni getirdiği özellik sayesinde 2014 yılınızı özetleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda videolu mesajlar aracılığıyla diğer kullanıcılara teşekkür edebileceğiniz uygulamalar ile karşımıza çıkan Facebook, yeni yıl için farklı bir sürpriz hazırlamış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

2014 yılında yaşadığınız ve sosyal ağda paylaştığınız olayları bir araya getirerek, aylara göre organize eden Year In Review uygulaması kullanıma açıldı. Bu uygulama 2014 yılında yaşadıklarınızı kategorilere ayırarak aylara göre özetliyor. “Teşekkürler” uygulamasının aksine bu defa yalnızca fotoğraf albümleri ile hazırlanmış bir uygulama ile karşı karşıyayız. İsterseniz uygulamanın temasını ayarlayabilir, bulunmasını istemediğiniz bölümleri kaldırabilir veya yeni bölümler ekleyebilirsiniz.

Hem masaüstü hem de mobil Facebook kullanıcıları için kullanılabilir durumda olan uygulamaya ulaşmak için Facebook üzerindeki Year In Review sayfasından giriş yapabilirsiniz.

Uygulama günün ilk saatlerinde sadece belli kullanıcılar tarafından açılabiliyordu ve yalnızca mobil sürümde özelleştirilebiliyordu. Fakat şu anda çoğu kullanıcının erişimine açılmış durumda. Ayrıca masaüstü Facebook kullanıcıları da özelleştirme seçeneğini kullanabiliyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir