facebook lite nedir ve nasıl kullanılır

facebook android iphone ayarlari

facebook lite nedir ve nasıl kullanılır
5 - 1 OY

facebook lite nedir ve nasıl kullanılır, facebook lite uygulaması nasıl yüklenir,facebook lite uygulaması hangi cihazlarda kullanılır,facebook lite özellikleri nelerdir,facebook lite internetsiz kullanılır mı, neden facebook lite kullanmalıyım

facebook lite nedir ve nasıl kullanılır

Bu yazımızda size facebook lite uygulaması hakkında bilgi vereceğiz. Facebook lite uygulaması sayesinde android 2.2 ayarındaki cihazlar için kullanıma sunulmuş bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Android 2.2 sürümündeki cihazlar facebook  kullanımını daha rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Çünkü Facebook lite uygulaması cihazda çok küçük bir alan kaplıyor ve kullanıcı Facebook hesabında gezinirken yada paylaşım yaparken hiçbir şekilde donma yada yavaşlık söz konusu olmuyor.

Özellikle ram’leri küçük ve yavaş olan cihazlar için Facebook lite uygulaması  kullanım açısından çok önemli bir rol oynamaktadır. Aşağıdaki resimlerden örnek görüntülere bir göz atalım;

facebook müşteri hizmetleri

facebook lite kullanımı

Uygulamaya kendi hesabınız ile giriş yaptıktan sonra aşağıdaki pencere açılacaktır

facebook lite özellikler

Facebook lite uygulaması internet bağlantı hızı çok düşük olan ve cihazının ram hızı düşük olan  kullanıcılar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama Türkiye’ de yeni yayınlanmaya başladı ancak şimdiden milyonlara ulaştı diyebiliriz. Sizde Facebook lite uygulamasını denemek isterseniz “google play” den facebook lite uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulamayı yüklerken yada cihazınızda oturum açarken herhangi bir sorun yaşarsanız yada facebook için bir iletişim kanalı bulamazsanız önerdiğimiz destek hattından destek alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir