Facebook Mention Olanlara Canlı Yayın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ülkemizin büyük çoğunluğu Facebook kullananlar arasında. Hatta dünyada 4 milyara yakın bir Facebook kullanıcısı var. Ancak bunlar arasında bazı özel kullanıcılar var ki sadece onlara özel bir uygulama olan Facebook Mention uygulaması var. Eğer siz de bu nadir Facebook kullanıcılarından biri iseniz yeni bir özellik size de geliyor demektir.

Evet, bu gelen özellik ile birlikte kutlamalarınızı canlı yayın ile Facebook üzerinden sunabileceksiniz (Periscope tarzı) . Bunun diğer programlardan tek farkı, Facebook kullanıcıları (Egoistçe geldi sanki…) . Hemen aşağıda Facebook’un bu uygulama ile ilgili neler dediklerine göz atabilirsiniz.

“Fan sayfanı geliştir ve büyüt. Eğer bir seyirci kitlesi edinmek veya tam bir fan sayfası edinmek istiyorsanız Facebook Mention tam size göre. Fanlarınız ile birlikte istediğiniz kadar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde vakit geçirebilirsiniz. Siz bir yayın başlattığınızda otomatik olarak fanlarınızın yaptığı yorumlar sizde gözükecektir. Hatta bu yayını beğenip paylaşabilirler bile! ”

facebook müşteri hizmetleri

“Hayranlarınızla doğrudan anında iletişim halinde olun (Yayın sırasında kaç kişinin izlediğini ve yorumları görebileceksiniz) . Eğer isterseniz yorumlara yazılı veya sesli cevap verebilirsiniz, yine isteğinize göre yayında sohbet panelini engelleyebilirsiniz.”

“Hayranlarınız için zaman ayarlı videolar tutun. Yayınınız bittiği taktirde eğer isterseniz tüm kayıt otomatik olarak Facebook sayfanda yayınlanacaktır (Kaçıran veya daha dikkatli izlemek isteyen hayranlarınız için bire bir) . Eğer videoyu tutmak istemiyorsan istediğin zaman da sayfandan tek bir tuşla silebilirsin.”

Facebook’un yaptığı açıklamalara göre bu özellik bir kaç ünlü ismin başlangıcıyla birlikte kullanıcılara sunulacakmış. Bu bir kaç ünlü isim de şu şekilde : Dwayne “The Rock” Johnson, Serena Williams, Luke Bryan, Ricardo Kaka, Ashley Tisdale, Lester Holt, Martha Stewart, Michael Bublé ve daha fazlası…

Son olarak bu uygulamanın yalnızca iPhone üzerinden kullanılabileceğini söyleyelim.

Eğer Mention hakkına sahipseniz ve iPhone sahibi iseniz uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir