Facebook Messenger Paylaşım Güncellemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Önceleri Facebook’un Messenger uygulamanın kendi içindeyken bir zaman sonra ayrı bir uygulama olarak ayrılmıştı, bu da çoğu kullanıcının bu duruma tepki ile yaklaşmasıyla sonuçlanmıştı. Şimdi ise Facebook’un yeni getirdiği özellik ile Facebook Messenger hatalarından arınarak daha sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Son gelen özellikler ile, ses kaydı gönderme, yapıştırma, video gönderme ve sesli arama özellikleri olmuştu. Facebook Messenger’a bu gün itibari ile, yani 25 şubat ile gelen güncelleme ise yine kullanıcılara yeni özellikler sunuyor. 22.0 versiyona yükselen messenger, iOS cihazlarda uygulama üzerinden fotoğraf paylaşımını kolaylaştırmış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

iOS 8 içinde başka uygulamalar kullanılırken, “Paylaş” seçeneğini açtığınızda, Facebook’ta artık seçenekler arssında gözüküyor. Bu sayese Fotoğraf, video ve bağlantılar oldukça doğrudan ve basit bir şekilde Facebook Messenger üzerinden paylaşılabiliyor.  Bu da tabii ki kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamak amacıyla düşünülmüş bir şey.

Bu şekilde kolay paylaşım özelliği ise Facebook Messenger’den önce LinkedIn, Dropbox, OmniFocus ve Pinterest gibi uygulamalara da gelmişti. Bundan sonra ise bu paylaşım kolaylığına hangi uygulamaların sağlayacağını ise merakla bekliyoruz.

Bu arada, Facebook Messenger Chrome Eklentisi ve Facebook Messenger Olmadan Nasıl Sohbet Edilir? yazılarımız da ilginizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir