Facebook Messenger Uygulamasına Yeni Özellik

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dev sosyal medya sitesi olan Facebook’a ait mesajlaşma uygulaması olan Messenger için her hafta yeni bir özellik ekleniyor diyebiliriz. Son olarak GİF ve sticker adına bazı yenilikler ve değişiklikler geldi. Onun öncesinde artık facebook messenger uygulamasını facebook hesabına giriş yapmadan rehber listesindeki facebook messenger kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz. Ayda 800 milyon aktif kullanıcısı bulunan bu uygulamaya şimdi ise daha fazla sticker ve GİF imkanı sunmak için yeni bir özellik ekledi.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook messenger üzerinde artık yazışırken çıkan klavye yanında küçük bir arama iconu bulunacak, buradan çeşitli kelimeler ile sticker listesini görebileceksiniz. Arama sonuçları ise GIPHY ve Riffsy gibi birçok çeşitli sitelerden çekilecek ve birçok çeşitli sticker ve GİF’lere ulaşabileceksiniz. Bu yeni özellik şuan için Kanada’da test aşamasında. Test süreci bittiği zaman Facebook Messenger’e gelecek yeni bir güncelleme ile bu özellik tüm kullanıcılara sunulacak.

Oldukça aktif bir kullanıcı sayısı bulunanan Facebook messenger uygulamasındaki bu yeni özellik tüm ülkere doğru yavaş yavaş yayıldıktan sonra sticker ve GİF sayıları gün geçtikçe devamlı arttırılacak. Buda birçok çeşitlilik ve geniş bir yelpazeye yol açacak. Bakalım facebook bu uygulaması üzerindeki yoğun çalışmasına başka hangi özellikler ekleyerek devam edecek. Ayrıca belirtmekte fayda varki facebook kullanmasanız bile facebook messenger uygulamasını kullanabilme özelliği eklenmesi birçok kullanıcı tarafından beğenilmiş ve kullanılan özelliklerden biri olmuş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir