Facebook Mobil Bildirim Sistemi Geliyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook şirketi kendini her geçen gün yenilemeye devam ediyor. Ayrıca şirket çalışmalarını değişik sektörlerde de kendini göstermeye ve de kullanıcılarına farklı hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Son gelişmelerde bu gelişmelerin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymuş durumda. İşte yeni facebook bildirimleri ve kulanıcılarına sunmaya başladığı yeni hizmetler. Teknoloji haberlerine dair her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Komik Facebook Sözleri İçin Tıklayınız!

İşte Yenilenen Facebook Bildirimleri

yenilenen facebook bildirimleri

facebook müşteri hizmetleri

Sosyal hayatın günden güne kolaylaşmasında şüphesiz sosyal medya sitelerinin katkısı son derece büyük. Artık tek sitede birçok işimizi halledebiliyoruz. Bu kapsamda ise en başarılı sitelerden biri olan Facebook, ataklarını hızlandırdı. Bu kapsamda yenilenen facebook bildirimleri sayesinde sinema ekranlarına ulaşabilecek ve gelecek olan filmlerden vizyonda ki filmlere kadar film konusunda birçok habere ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra spor sevenler için de düşünülen bir bildirim ekranı olacak. Böylece canlı maç skorları facebook dan takip edilebilecek. Hava durumu için de başka şeye ihtiyacınız olmayacak facebook hava durumu bilgilerini de ayağınıza getirecek. Tüm bu bildirimlerin hepsi mobil destekli olacak.

facebook

Facebook bildirimlerini çalıştırmak için ise sizin ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Bunun için facebook akıllı bildirimleri sizin durumunuza ve beğenilerinize göre sizleri yönlendirecek. Ayrıca bildirimlerde birçok yenilikler de ardı ardına gelecek. Şimdi bile sevdiğiniz tv programlarından maç skorlarına kadar birçok şeyi facebook bildirimleri ile takip edebileceksiniz.

Facebook İle İlgili Tüm Haberler İçin Tıklayınız!

Teknolojiye Dair Tüm Haberlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir