Facebook Mobil Uygulaması Yenileniyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

En fazla kullanılan sosyal medyalardan olan ve mobil uygulaması rekor indirme rakamlarına ulaşan Facebook için mobilde yeni uygulamalar olacak. Başarılı uygulamalarının yanısıra artık yeni uygulaması tablet ve telefonlarda farklı olacak. Android ve telefonlar için yenilenecek facebook uygulamasının detaylarını derledik. Facebook kullanıcılarına mobil platformda daha iyi bir kullanım deneyi ve stabilize bir şekilde çalışabilen uygulama geliştirebilmek için aralıksız çalışıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Son olarak hatırlarızki Messenger uygulaması ile birçok alt uygulama çıkartan facebook şimdi ise Android için çıkarttığı uygulamasını yeniliyor. Material design tasarımını yakın zamanda tabletlerde yeni bir arayüz ile göreceğiz. Facebook için yapılan geliştirmeler sonucunda yakın zamanda Android cihazlar için özellikle tabletlerde arayüz değişiklikleri göreceğiz. Ayrıca yeni arayüz ve uygulama ile yüksek verim ve çeşitli iyileştirmeler olacak.

Facebook web için yaptığı yeniliklerin yanı sıra Android platformunada çeşitli yenilikler katmaya devam ediyor. Fakat tablet için herhangi bir arayüzü bulunmayan bu sosyal medyanın yakın zamanda tablet için uygulaması yenilenecek ve daha iyi bir şekilde entegre olacak. Şuan yapılan tablet uygulaması geliştiriciler tarafından kullanılabiliyor ve test aşamasında olduğunu hatırlatalım. Yeni uygulama önümüzdeki haftalarda tanıtılacak ve önümüzdeki aylarda ise çeşitli uygulamalar ile farklı yenilikler bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir