Facebook Music Yakında Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sanal dünyada dev markalar her yıl yeni projelerini tanıtıyor ve üzerinde çalışmalara devam ediyor. Son olarak teknoloji ve telefon devi olan Apple son dönemde popülerleşen çevrimiçi müzik dinleme servisini kullanıma aktif etmişti. Çevrimiçi müzik dinleme platformları arasında popüler olan Spotify ve onun arkasında yer alan Apple Music şuan için iki dev konumunda gözüküyor. Fakat bir diğer kategori yani sosyal medya siteleri arasında da dev olan Facebook ise çevrimiçi müzik dinleme platformuna giriş yapmaya hazırlanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Artık günümüzde ücretli müzik dinleme servisleri artmaya devam ederken bu servisleri kullanan kullanıcı sayısıda her geçen gün artış sağlıyor. Dijital müzik servislerinin arasında en yaygınları Spotify, Tidal ve son olarak çıkış yapan Apple Music diyebiliriz. Bu pazarda Facebook Music platformu ile kendine yer arıyor diyebiliriz. Neredeyse her platformda adını gösteren ve gittikçe hanesine zenginlik katan sosyal medya devi WhatsApp gibi girişimlerinin ardından dijital müzik platformunada adım atacak gibi duruyor.

Bu düşünce Facebook Universal Music, Sony Music ile bir araya geldikten hemen sonra ortaya çıktı. Müzik sektörünede giriş yapması beklenen Facebook’un platform adı ise Facebook Music olacak diye düşünülüyor. Fakat yeni bir adım olduğundan dolayı bu müzik platformu diğerleri gibi bir ücretli aylık abonelik sistemi ile mi olur yada daha farklı bir şekilde sosyal medya tarafı ile entegre halinde mi olur henüz bilinmezliğini koruyor. Ayrıca ünlü sosyal medya sitesi Facebook Music ile iyi bir çıkış yakalarsak ve milyarlık bir kullanıcı rakamınıda düşünürsek bu platformda da iyi işler yapacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir