Facebook müşteri hizmetleri

facebook android iphone ayarlari

Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası var mı? Facebook telefon numarası Türkiye. Facebook çağrı merkezi numarası Türkiye. Facebook destek hattı. Facebook şikayet numarası. Facebook şikayet e-posta mail adresi. Hesabım çalındı ve hesap sorunları.

Facebook’ un Türkiye’ de çağrı merkezi, Facebook müşteri hizmetleri veya Facebook destek hattı bulunmuyor. Şuan için hukuk ve vergi için bir ofisi bulunmaktadır. Facebook ve teknoloji sorunları için özel destek hattı 11870 teknoloji hattı yer almakta. Bu hizmet Plus Telekom’ un verdiği ücretli özel bir hizmettir.

Facebook ile ilgili sitemizde yayınlanan içerikleri inceleyebilirsiniz. Bunlardan Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası, Facebook hesabını silme ve Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası konularımızı inceleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri yardım konuları

Facebook şifrem çalındı ne yapmalıyım? Facebook hesabım çalındı ne yapmalıyım. Facebook mail hesabım çalındı giriş yapamıyorum. Facebook e-posta hesabım çalındı ve mail adresi değiştirildi. Facebook hesap kurtarmak için başvuru adresi. Facebook’ta çalınan hesabı geri alma. Facebook şifre kurtarma adımları. Facebook şifre sıfırlama hatası. Facebook şifre sıfırlama maili e-postası gelmiyor. Facebook telefonuma SMS mesajı gelmiyor. Facebook’tan kod gelmiyor. Facebook neden geri dönüş yapmıyor? Facebook şifre sıfırlamak için neler yapılabilir? Facebook şifre öğrenmek için ne yapılmalı? Unutulan Facebook hesap şifresini bulmak. Çalınan Facebook hesabını geri almak. Facebook kişi engellemek için adımlar. Facebook’ta kişi şikayet etme. Facebook’ ta birini şikayet etmek istiyorum. Bir kişiyi nasıl şikayet edebilirim. Facebook profil gizleme. Facebook hesabını gizleme. Facebook arkadaş listesini gizleme. Facebook hesabımda bulunan arkadaş listemi gizlemek istiyorum. Facebook bağlantı sorunu. Facebook bağlantı hatası. Facebook tekrar dene hatası. Facebook şifremi sıfırlayamıyorum. Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Teknoloji hattından Facebook dışında sorunlar içinde yardım alabilirsiniz. Twitter, YouTube, Instagram, WordPress, Blogger, My Yahoo, LinkedIn, DailyMotion, Fizy, Windows Live, Myspace, Google+, Flickr, Friendster, Foursquare, Delicious, Tumblr, SlideShare, Vimeo, FriendFeed, Gravatar, internet, bilgisayar, Android, iOS iPhone ve genel teknoloji sorunları için yardım talep edebilirsiniz.

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye iletişim numarası var mı ?