Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

facebook android iphone ayarlari

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası
5 - 2 OY

Facebook telefon numarası. Facebook çağrı merkezi numarası. Facebook destek hattı numarası. Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası var mı? Facebook şikayet iletişim numarası. Facebook şikayet başvuru mail e-posta adresi var mı? 

Facebook‘ un Türkiye’ de her hangi bir Facebook desek hattı, Facebook müşteri hizmetleri veya Facebook çağrı merkezi bulunmuyor. Sadece hukuki ve vergisel anlamda bürosu bulunmaktadır. Facebook için yardım almak istiyorsanız, Facebook resmi sitesinde yer alan yardım bölümü inceleyebilirsiniz. Eğer telefondan yardım almak istiyorsanız özel destek hattı olarak 11870 teknoloji hattı bulunmaktadır. Bu hat Plus Telekom’ un özel bir hizmetidir. Ücretli bir hattır. İsterseniz bilgi alabilirsiniz. İsterseniz uzaktan bilgisayarınıza bağlantı yapılarak, sorununuz için yardım alabilirsiniz. Facebook şifremi unuttum ve Facebook hesabını kalıcı olarak silme haberlerimize bakmak ister misiniz?

facebook müşteri hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Facebook destek hattından alabileceğiniz bazı hizmetler: Facebook şifre şifrem çalındı ne yapmalıyım? Facebook hesabım çalındı. Facebook mail hesabım çalındı. Facebook e-posta hesabım çalındı adresi değiştirildi. Facebook hesap kurtarma. Facebook çalınan hesabı geri almak. Facebook şifre kurtarma. Facebook şifre öğrenme. Unutulan Facebook şifresini bulma. Çalınan Facebook hesabını geri alma kurtarma. Facebook kişi engelleme. Facebook kişi şikayet etme. Facebook’ ta birini şikayet etmek istiyorum. Bir kişiyi nasıl şikayet edebilirim. Facebook profil gizleme. Facebook hesabını gizleme. Facebook arkadaş listesini gizleme. Facebook hesabımda bulunan arkadaş listemi gizlemek istiyorum. Facebook bağlantı sorunu. Facebook bağlantı hatası. Facebook tekrar dene hatası. Facebook şifremi sıfırlayamıyorum. Facebook şifre sıfırlama hatası. Facebook şifre sıfırlama maili e-postası gelmiyor. Facebook telefonuma SMS mesajı gelmiyor. Facebook kod gelmiyor. Facebook neden geri dönüş yapmıyor? Facebook şifre sıfırlama nasıl yapılır?Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Teknoloji hattından Facebook dışında sorunlar içinde yardım alabilirsiniz. Twitter, YouTube, Instagram, WordPress, Blogger, My Yahoo, LinkedIn, DailyMotion, Fizy, Windows Live, Myspace, Google+, Flickr, Friendster, Foursquare, Delicious, Tumblr, SlideShare, Vimeo, FriendFeed, Gravatar, internet, bilgisayar, Android, iOS iPhone ve genel teknoloji sorunları için yardım talep edebilirsiniz.

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası var mı ?

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir