Facebook Oyun Hileleri Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook oyun hileleri ile ilgili birçok sitenin açıldığı ve milyonlarca oyun içi hilelerin nasıl yapılabildiği ile ilgili yazıların yazıldığı şu dönemde biz de bu konu üzerine değinmek istedik. Bu yazımızda Facebook oyun hileleri nasıl yapıldığından, ne gibi zararları olabileceğinden ve bu zararlardan kaçınmak için neler yapılabileceğinden bahsedeceğiz. Bu noktada yazıma başlamadan önce facebook oyun hileleri yapmayın gibi nutuk çekmek yerine yapıyorsanız da programsız bir yolu varsa o şekilde yapın demek istiyorum. Bazen oyunlardan cidden keyif almak ve ilerlemek için facebook içerisinde yapılan bu tarz ufak oyun içi hilelerin yapılmaması gerektiği ile ilgili yazılar görüyorum. Eğer sizin için sorun yoksa, oyundan bu şekilde keyif alıyorsanız Facebook oyun hileleri ile oyunda biraz ilerlemenizde bence bir sakınca yok. Bu yazımızda da sizlere bu tarz hileleri yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ve bu tarz facebook oyun hileleri nasıl çalışıyor ondan bahsedeceğim.

Facebook Oyun Hileleri Yaparken Kesinlikle Program Kullanmayın!

Bunu birkaç istek üzerine denediğim programlar ile deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. Kesinlikle program kullanmaktan kaçının. İnternette bulabileceğiniz birçok rehberde sadece Facebook ID ve Session bulma ile bile yapılabilecek ufak oyun içi artışların olduğu göreceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Mobil Cihaz Bilgilerinizi Paylaşmamaya Özen Gösterin

Özellikle Android oyunları Facebook bağlantısı ile oynarken cihazınızın bilgilerini herhangi bir program veya başka bir uygulama içerisine girmemeye özen gösterin. Facebook oyun hileleri diye indireceğiniz herhangi bir apk dosyasının daha sonra ortaya çıkaracak sorunları ile uğraşmak emin olun canınızı çok sıkacaktır.

Ne Yapıyorsanız Masaüstünde Yapın

Yukarıda da bahsettiğim gibi Facebook oyun hileleri için masaüstü bilgisayarınız dışında tablet veya akıllı telefon kullanmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Sorun yaşamadan kurulum yaptık gayet de çalışıyor diyebilirsiniz ancak verdiğiniz izinler ile bilgilerinize ulaşmak ve kullanmak oldukça kolay olacaktır.

Uygulama İçin Verdiğiniz İzinlere Bir Bakın

Bazı Facebook oyun hileleri içerisinde herhangi bir Facebook uygulamasını çalıştırmanızı isteyebilir. Bu durumda uygulamayı açarken “İzin Ver” butonuna basmadan önce nelere izin verdiğinize dikkat edin. Sadece oyun içi ufak bir hile yapacağım derken Facebook hesabınızdan olabilirsiniz. Bu konu ile ilgili Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? yazımızda da detaylı olarak bahsetmiştim. Profiliniz için paylaşma izni, sayfa takibi, beğenme gibi seçeneklerin işaretlenmemiş olması oldukça önemli. Eğer işaretli olarak görüyorsanız kesinlikle kullanmayın.

Her oyunu kendi haliyle oynamak en güzelidir ancak Facebook oyun hileleri sizin için bir çözümse yaparken yukarıdaki noktalar dikkat etmeye özen gösterin.

Güvenli oyunlar dileriz. Görüşlerinizi yorum kısmından iletmeyi unutmayın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir