Facebook Paylaşımları Önizleme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook F8 Facebook Geliştiriciler Konferansı (F8 Developer Conference) sürerken, Facebook uygulaması için yeni haberler ve uygulamalardan da haberdar olmaya devam ediyoruz.

Facebook yetkilisi Mark Zuckenberg bu konferans çerçevesinde anlatılan yeni bir özellik olan Share Sheet uygulamasından bahsetti. Share Sheet, Facebook üzerinde yapılacak olan gönderileri daha öngörülebilir ve çekici olması adına ve ayrıca da belirli bir kullanıcı kitlesini hedeflemek amacı ile tasarladıklarını söyledi.

 

Facebook Paylaşımları Önizleme Seçeneği Nasıl Olacak?

“Bugün bir çok Facebook kullanıcısı bir çok ayrıntıyı farkı sistemler üzerinden Facebook hesapları üzerinde paylaşmakta ancak kullanıcılar mesajları dahilinde arkadaşlarıyla ya da diğer başka kendileri için özel kişiler ile paylaşmak istedikleri durumları ön izleme olarak görmek istiyorlar bu da paylaştıkları şeyi sonradan gördüklerinde şaşırtmamak üzerine kurulu” diyerek açıklama yapan Facebook yetkilisi Mark Zuckenberg, bu açıklamanın ardından da yeni uygulamaları olan Share Sheet sisteminin özelliklerini anlattı.

facebook müşteri hizmetleri

Paylaşımları gerçekleştirmeden önce öz izleme olanağı sağlayan Share Sheet uygulaması bir de farklı uygulama seçenekleri ile de paylaşımları daha özel bir hale getirme özelliği sunuyor.
Öyle ki Facebook sosyal paylaşım sitesi geçtiğimiz konferanstan bu yana boş durmaksızın bir çok uygulamayı hayata geçirmek için oldukça uğraş vermiş. Kullanıcılarının talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan uygulamalar dolayısıyla çok beğenilecek uygulamalar içinde yer alacak.

Kullanıcılarının taleplerini değerlendirerek, ilgi duyulacak alanlarda gelişmeler sağlayan Facebook sosyal paylaşım sitesinin Share Sheet uygulaması da ilgi görecek uygulamalardan biri olacak. Facebook Haber Kaynağı üzerinde herkese değil de kullanıcı için özel kişilere yönlendirilmek üzere hazırlanan uygulama ile gönderiyi paylaşmadan önce ön izleme sağlanarak, daha sonra şaşırma unsuru ortadan kalkmış olacak. Kullanıcıların paylaşımlarını daha sağlıklı ve düzenli yapmalarına olanak sağlayan uygulama ile bütün kullanıcılar son derece memnun olacaklar.

F8 Facebook Geliştiriciler Konferansı bitine dek Facebook uygulaması ile ilgili bir çok gelişme de devam edecek gibi görünüyor. Teknolojinin ve internet kullanımının bu kadar arttığı ve bütün sosyal hayatımızı yönlendirdiği günümüzde uygulama yöneticileri de takipte ve gelişmeleri hayatımıza katmanın çalışmalarını yürütmekteler. Yeni gelişmeleri hep birlikte izleyeceğiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir