Facebook Say Thanks İle Sevdiklerinize Teşekkür Edin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook bugün yayınladığı Say Thanks yani Teşekkür Edin uygulaması ile sevdiklerinizin fotoğraflarını bir araya getirip kendilerine teşekkür etmenizi video aracılığıyla sağlıyor.

Uygulama şimdiden birçok kullanıcı tarafından eski dostlarına, yakın dostlarına ve aile bireylerine teşekkür etmek için kullanılmaya başlandı bile. Uygulamaya ilk girdiğinizde sağ tarafta çıkan arkadaş listenizden bir kişiyi seçmenizi istiyor. Arkadaş seçimini gerçekleştirdikten sonra da videonun hangi konu üzerine olmasını istediğini seçiyorsunuz. Buradan seçtiğiniz kişiye göre eski arkadaş, arkadaşlar veya aile seçeneklerinden birini seçerek ilgili konuda videoyu hazırlamaya başlayabiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Facebook Say Thanks uygulaması otomatik olarak Facebook‘ta birlikte etiketlendiğiniz fotoğrafları bulup video içerisine kendisi ekleyebiliyor. Belki saçma sapan fotoğraflarınızın olduğunu ve video içerisinde göstermek istemeyebileceğinizi de düşünen Facebook fotoğrafların tamamını aşağıda sizin için gösteriyor. Dilerseniz buradan istediğiniz fotoğrafları çıkarma şansına sahip olabildiğiniz gibi bilgisayarınızdan da özel anlarınıza ait fotoğrafları ekleyebiliyorsunuz.

Hızla gelişen dijital dünya içerisinde birçok kişinin iletişim kurma yolu olarak sosyal medyayı kullandığını ve insanların eskisi kadar teşekkür etmediğini düşün Facebook, Say Thanks uygulaması ile eski arkadaşlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle yine bu sosyal medya kanalı üzerinden daha iyi ilişkiler kurmanızın temeli atmayı hedefliyor. Siz de uygulama ile sevdiklerinizin yüzünü bir nebze olsun güldürmek istiyorsanız Facebook Say Thanks uygulamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

> Facebook Say Thanks Uygulaması

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir