Facebook ‘tan Yeni Fotoğraf Düzenleme Aracı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dev sosyal paylaşım sitesi Facebook, taşınabilir platformlardan site üzerine foto yükleyen kullanıcılarının sevinmesini sağlayacak olan yeni  organizasyon aracı ile kullanıcıları karşılamaya hazırlanıyor. Facebook’un bu yeni fonksiyonu site üzerine bol bol fotoğraf yükleyen kullanıcıların adeta yüzünü güldürerek işleri çok daha kolaylaştıracak gibi gözüküyor. Bildiğimiz üzere çoğu aktif Facebook kullanıcısı fotoğraflarını Facebook’a yüklemeden önce kendi cep telefonlarından veya bilgisayarından filtreler uygulayarak, paylaştıkları fotoğrafların çok daha canlı ve güzel olması istiyor. Facebook’un bu yeni aracı ile bütün istediğiniz filtreleri saniyeler içinde paylaşırken uygulayabileceksiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Bize ulaşan en son güncel ve yeni bilgilere göre dev sosyal paylaşım sitesi Facebook gine Snapchat ‘e çok ama çok benzeyen yep yeni bir modifikasyon üzerine çalışmalar yapmaya  hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Snapchat ‘i satın almaya çalışan ancak ne yazık ki umduğunu bulamayan sosyal paylaşım devi Facebook, gün geçtikçe Snapchat benzeri özelliklerini kullanan yeni ama bir o kadar da işlevsel fonksiyonlar üretiyor. iOS için doğacak bu yenilik yardımıyla Facebook’a fotoğraflarımızı hemen yüklemeden önce; fotoğrafları Snapchat’ten alışmış olduğumuz düzenleme araçları ile çok kolay, saniyeler içinde isteğimize göre gayet güzel ve olumlu filtrelerle renklendirebileceğiz.

Facebook’un yeni modern işlevsel modifikasyon araçları arasında; fotoğraf filtreleri, makale ekleme, sticker ekleme ve fotoğraf kırpma modifikasyon araçları yer alıyor. Bu yeni özelliklerin önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan son Facebook güncellemesi ile site kullanıcılarının direk olarak hizmetine sunulması bekleniyor. Bekleyip göreceğiz bakalım bu yeni Facebook güncellemesi ile gelecek fotoğraf düzenleme modifikasyonu ne kadar etkileyici ve kullanıcı dostu olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir