Facebook Whatsapp’ı Bünyesine Katabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Facebook, WhatsApp’ı satın aldıktan sonra belkide herkesin aklına gelen ‘Birleşme’ mevzusu gerçek oluyor gibi. Bild gazetesinin yayınladığı bir haberine göre WhatsApp kullanıcıları Facebook üzerinden diğer kullanıcılara mesaj atabilecek. Ayrıca mobil cihazlarda kullanılan Facebook Messenger uygulaması da WhatsApp ile tamamen birleşecek.

facebook müşteri hizmetleri

Gazetenin iddialarına göre alpha.whatsapp.com sitesinden Facebook hesabı bağlantısı kuran herkes bu hizmete ulaşılabilecek. Bu url’ye girdiğinizde karşınıza boş bir sayfanın üst köşesinde “Log in via Facebook” yazısı çıkıyor. Açık söyleyeyim, denemeye cesaret edemedim, fakat Bild gazetesine göre şu anda sadece proje çalışanları erişebiliyormuş.

WhatsApp en son Chrome tarayıcılarında telefon ile eş zamanlı olarak çalışabilme özelliğine kavuşmuştu. Bu yeniliği göz önünde bulundurursak WhatsApp’ın sahibi olan Facebook açısından böyle bir birleşme hiç de mantıksız değil. Ancak henüz ne Facebook’tan ne de WhatsApp’tan resmi bir açıklama gelmediğine göre her türlü şüpheyle yaklaşabiliriz sanırım.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir