Facebook’a 5 Tane Tarayıcı Eklentisi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

facebook

Artık Facebook’ta olmak için Facebook’a girmenize gerek yok. Toolbar yardımı haberlerimizi ile okuyabiliyoruz, arkadaşlarımıza mesaj gönderebiliyoruz, durum paylaşabiliyoruz. Bu haberimizde sizlere bu eklentileri tanıtacağız.

1. Social Fixer

social fixer

Internet Explorer hariç diğer dev tarayıcılarda çalışan Social Fixer, haberleri filtrelemeye yarıyor. Toolbar’ı kişiselleştirip fontların boyutunu değiştirmemizi de sağlıyor.

2. Photo Zoom

photo zoom

facebook müşteri hizmetleri

Fotoğraf albümlerini gezerken üzerine geldiğimiz fotoğrafı otomatik olarak büyütüp etrafı flu yapıyor. Eklenti sadece Chrome’da çalışıyor.

3. Adblock Plus

AdblockPlusChrome

Facebook’taki reklam ve banner’ları engelleyen Adblock Plus, yaygın kullanılan tüm tarayıcılarda çalışıyor, Internet Explorer dahil.

4. Facebook for Chrome

facebook for chrome

Çok fonksiyonlu bu eklenti, haberlere ve bildirimlere toolbar üzerinden bakmaya, durum güncellemeye, mesaj göndermeye ve siteyi direk açmaya yarıyor. En kapsamlı eklenti olan Facebook for Chrome, oldukça basit ve direkt olarak toolbar üzerinden çalışıyor.

5. Photon

facebook photon

Sadece Chrome’da çalışan Photon, Facebook fotoğraflarını anında indirmeye, paylaşmaya ve düzenlemeye yarıyor.

 

Facebook tecrübesini daha rahat yaşamak için bu eklenti kullanmanızı öneriyoruz. Kullanıp bize yorumlarınızı yazınız lütfen.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir