Facebook’a İki Büyük Özellik Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler sosyal medya platformu Facebook, yeni güncellemesiyle birlikte canlı yayın ve kolaj özelliğini kullanıcılarına sundu. Facebook, Periscope’a rakip olacak gibi duruyor. Yenilikler ile kullanıcılarının karşısına çıkan Facebook, dün yayınladığı güncelleme ile canlı yayın işine gireceğinin sinyallerini verdi. iOS platformundaki uygulamasını güncelleyen Facebook, bazı kullanıcılara özel “Canlı Yayın” özelliğini devreye soktu. Peki, Facebook canlı yayın özelliği nasıl çalışacak?

facebook müşteri hizmetleri

Facebook’ta “Durum” bölümüne tıklayarak bir şey paylaşacağınız zaman canlı yayın simgesi paylaşma araçlarında görünecek. Bu simgeye tıklayarak canlı yayın yapabileceksiniz. Canlı yayına başladığınız zaman yakın çevrenizdeki arkadaşlarınıza bildirim gidecek. Ayrıca yapmış olduğunuz canlı yayınlar Facebook hesabınıza kaydedilecek.

Facebook, canlı yayın özelliğinin yanında “kolaj” özelliğini de kullanıma sundu. Şimdilik sadece iPhone sahiplerinin kullanabildiği bu özellik sayesinde fotoğraflarınızı kolaj şeklinde Facebook’ta paylaşabileceksiniz.

facebook

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir