Facebook’un Lollipop Beta’sı Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bildiğimiz üzere Android 5.0, yani özel adıyla Lollipop yavaş yavaş Android cihazlara gelmeye başladı. Arayüz olarak çok hoş bir tasarıma sahip olan Lollipop’un çıkışından sonra birçok Android uygulaması da eski tasarımlarını terk edip, yeni tasarımla uyum sağlayabilecek şekilde güncellenme yoluna girdiler.

Tasarım yenileme kararı alan uygulamalardan biri de popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook’un mobil versiyonu. 28.0.0.0.16 sürüm numaralı Facebook Test versiyonu, eski halini bir kenara bırakıp Lollipop’un Materyal Tasatım anlayışını benimsiyor. Yayınlanan görüntüler pek fazla şey anlatmasa da üzülmeyin, çünkü test sürümünün APK’sını yazının sonuna iliştireceğim.

facebook müşteri hizmetleri

 

Bana soracak olursanız böyle bir yenilik gerekliydi ve gayet güzel de olacak. Birçok kullanıcı Facebook’un sürekli değişen arayüzünden şikayet etse de, çabuk sıkılan biri olarak bu tarz güncellemeler benim hoşuma gidiyor. Ah, bir de mobil versiyonunda ana sayfayı ‘en yeniler’i gösterecek şekilde ayarlayabilseydik, tadından yenmezdi.

Facebook 28.0.0.0.16’yı denemek isterseniz, buradan APK dosyasını indirebilirsiniz. Yalnız uyarıyoruz, bu sürüm hala Beta aşamasında, yani uygulamada ufak çaplı hatalar görülmesi muhtemel.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir