Fallout 4 Çok Uzun Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önce de açıklandığı üzere Fallout 4 gerçekten çok uzun bir oyun süresine sahip olacaktı. Açıklamalarda bol bol abartı ve özgüven cümleleri içeriyordu ve bunların hepsinin gerçek olduğunu kanıtladı (Biz bile bu kadar beklemiyorduk) . Bu dudak uçuklatıcı oyun süresi Fallout hayranları için çok iyi bir haber olacak ve oyunu tam anlamıyla bitirebilmek için gerçekten uzun bir süre ayırmak gerekecek. Açıklamaya göre bu kıyamet sonrası rol yapma oyunu “Post-Apocalyptic RPG” en az 400 saatlik bir oynanış süresini bize sunuyor.

Oyunun yapımcılarından biri olan Jeff Gardiner, OXM ile yaptığı bir röportajda “oyunu büyük ihtimalle 400 saat oynadım ve halen daha önce görmediğim şeyler bulmaktayım” cümlesini kurdu.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun içerisindeki her şey görsel bir sağduyu gerektiriyor. Eğer görevinizde gerekli olan bir şey jeneratöre bağlı değilse, çalışmaz ve onu bağlamamız gerekir. Hatta Gardiner’ın söylediğine göre, eşyaları işaretleyerek, bunu arıyorum çünkü bunu üretmek istiyorum diyebiliyorsunuz ve etrafı araştırırken, çevrenizdeki gerekliliği sağlayan her şey işaretleniyor. Eşyaları bilgisayar terminaline bağladığınızda büyük bir kontrol ve ince ayar imkanına sahipsiniz. Eğer müzik çalan bir şeyiniz varsa, gerçekten müziği nasıl çaldığını belirleyebiliyorsunuz.

Fallout 4, 10 Kasım tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarının hepsi için aynı anda çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda Bethesda Fallout 4 için film çekmek isteyen herkesi reddettiğini de açıkladı. Bu duyurununun yanında Fallout 4 için “temel olarak bitmiş” terimini kullanarak büyük ihtimalle son oyun olacağının da haberini vermiş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir