Fallout 4 Geliyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Beklenen an sonunda geldi! Yıllardır çıkması beklenen oyunlardan biri olan Fallout 4‘ün ayak sesleri yavaş yavaş kulaklarımıza gelmeye başladı. Bu sefer ortada söylenti de yok, baya baya Bethesda‘dan geliyor bu sesler.

Geçtiğimiz gün fallout.bethsoft.com sitesinde bir geri sayımla beraber “Please Stand By” yani “Lütfen Bekleyin” yazısı ortaya çıktı. Fallout oyuncuları için çok büyük bir şey olsa da hiç Fallout oynamamış arkadaşlar için belirtelim; “Please Stand By” terimi neredeyse tüm Fallout oyunlarının Loading ekranlarında ya da açılışında yer alır. Oyun için simge gibi bir şeydir yani bu cümle.

facebook müşteri hizmetleri

Tabii ki bizi heyecanlandıran tek şey bu değil. Normalde “yine biri hack’lemiştir” der geçerdik ama bu kez olaya Fallout‘un Facebook sayfası da dahil oldu. Fallout Facebook sayfası kapak fotoğrafını tıpkı sitedeki gibi “Please Stand By” yazısı ile değiştirdi.

Sitedeki geri sayım 3 saat sonra bitiyor, yani bizi bekleten geri sayım saat 16:00 civarında bitecek ve bizi neyin beklediğini gösterecek. Bazı umutsuz arkadaşlar Fallout remastered dese de bizim için (yazar notu: en azından benim için) hala Fallout 4 o. Biliyoruz, uzun zamandır beklediğimiz oyunlar birer birer duyurulmaya başladıysa Fallout da bu yaylım ateşinden kurtulacak değil elbette.

Doom, XCOM, Kingdom Hearts, Fallout… Hadi be Valve, bir sen kaldın gelmeyen!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir