Fallout 4 Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Malumunuz geçtiğimiz gün yıllardır beklenen RPG oyunu Fallout 4 resmen duyuruldu. Tüm oyuncularda bir bayram havası falan… Uzun zamandır bu anı bekliyor insanlar sonuçta. Üç dakikalık bir trailer ve kapak görseli ile beraber duyurulan oyun ayrıca Steam’de ön siparişe de açıldı. Fiyatı ise biraz yüksek…

facebook müşteri hizmetleri

Steam‘in ön sipariş sayfasındaki fiyata göre Fallout 4‘ün ön sipariş fiyatı tam olarak 179,90 lira. Oyun çıktığında da aynı fiyatta olur mu bilemeyiz, ama bu kadar yüksek olduğuna göre ön siparişin getireceği şeyler de normal oyuna kıyasla daha fazla olur diye düşünüyoruz.

Bu sene çıkan bir başka RPG oyunu olan The Witcher 3‘ün Steam fiyatının 89,90 lira olduğunu düşünürsek Fallout 4 diğer oyunlara göre gerçekten çok pahalı.

Fallout 4 ve diğer Bethesda oyunları ile ilgili yeni ve ayrıntılı bilgiler Bethesda’nın 15 Haziran Pazartesi Türkiye saati ile 04:30’da yapacağı E3 konferansında gelecek. Fallout 4‘ün duyuru videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz. Fallout 4 ve diğer Bethesda oyunları ile ilgili yeni haberleri Tech Kafa’dan takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir